04.12.14

ENTRUMI MOEBLOGI: KAMPSUNI HOOAEG


Aeg pudeneb, kui liiv sõrmede vahelt. Juba ongi saabunud imeline jõulukuu. Mul on tegelikult  plaanis teha kümme põnevat postitust. Hetkel on natuke liiga kiire, sellepärast täna avaldan eraldi postitusena Entrumi moeblogi jaoks tehtud kollaaži koos soovitustega. 

Jääkülmad ilmad annavad kindlameelselt märku, et on paras aeg kampsunitelt suvega kogunenud tolmukihi maha pühkida. Sellel korral otsustasin lasta sweater weather`il end täiel rinnal kaasata. Antud look`i jaoks valisin tüdrukulikult pastelse roosaka kampsuni ja kontrastiks bordoo (burugundy) värvi püksid ning aksessuaarid. Selle sügise-talve hitiks on burugundy, bordoo, veinipunane värv.  Bordood püksid toonitavad mõnusalt pastelset kampsunit, samas lisavad outfit`ile sügavust. Kui oled väsinud mustast värvist, siis bordoo on heaks alternatiiviks. 

P.S Klikkides toote nimele avaneb viide. 
 
Valge triiksärk lisab välimusele konkreetsust ja usaldusväärsust. Sponsorid ja publik soovivad näha värsket ja tõsiselt võetavat Entrum`i kandidaati. Ära unusta triiksärki, kui räägid oma lahedast Entrum`il genereeritud ideest.

Eelmisel hooajal tõmbasid Vogue`i lehekülgedel oversize mantlite hõlmasid kokku modellid. Staaridest kandis ohtralt pastelseid Celine`i oversize mantleid Kim Kardashian. Järgnevalt jõudis see trend ka tänavamoodi. Lõpuks leiab ka Eesti poodidest lahedaid oversize mantleid. Hind on veidi krõbe, aga kindlasti seda väärt. Sellel hooajal mine suure kaarega mööda mustadest mantlitest. Sügisel ja talvel on raske mängida kirevate värvidega, kuid kohe kindlasti ei tasu langeda musta igavusse. Antud outfit`i jaoks valisin mõnusa hallitäpilise oversize mantli. Pea meeles, ka hall võib mõjuda värviliselt, kui seda toonitab su rõõmus naeratus.

Kõik selle outfit`i jaoks vajalikud asjad saad osta H&M-ist. Nii jääb küllaga aega lõbutsemiseks ja jõulukinkide valimiseks. Have fun!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar