26.12.14

REVIEW: AVON

Sellel aastal on olnud eriti suur kingisadu, mille üle on minul tohutult hea meel. Armas päkapikk Avon`i armastavast perest pani juba tükk aega tagasi mulle toreda kingipakki kokku. Paraku jõudis kingipakk minuni vahetult enne eksamisessi ja Amsterdami reisi. Nii  polegi ma jõudnud muljetada kingipakki sisust. Nüüd testisin kõik tooted ära ja hea meelega jagaksin teiega oma arvamust. Kui kellegil teist on kombeks kinkida kingitusi ka aastavahetusel, siis äkki leiate siit midagi huvitavat.


Kingipakk sisaldas: Avon Senses mood theraphy revitalising dušigeeli, Avon Luck for her ihupiima, Avon Luxe Velvet matt creme jumestuskreemi, Avon Planet Spa Indulgent SPA Ritual with african shea butter näokreemi ja kahte imelist Avon`i huulepulka.

Kõige enam olen ma vaimustuses Avon Planet Spa sarja näokreemist ja erkpunasest huulepulgast, mis on just sobiv aastavahetuse peoks.


Avon Planet Spa Indulgent SPA Ritual with african shea butter näokreem
Tegu on Avon`i ühe kuulsamasse sarja kuuluva kreemiga. Soovitan soojalt Planet Spa tooteid, eriti mudamaske. Need on ülemõistuse head. Mis puutub antud tootesse, siis sellel on väga hea lõhn. Toode on kerge koostisega. Niisutab hästi ega tekkita kleepuvat tunnet. Uus lemmik.


Avon Indulgence huulepulgad UUS SARI!  
Sain haruldase võimaluse testida Avon Indulgence sarja uusi huulepulkasid. Tegu on täiesti uue sarjaga. Selle sarja huulepulgad tulevad Avon`is müügile sõbrapäeva paiku. Testimiseks sain kaks huulepulka. Üks erkpunast värvi ja teine tumepruun. Minu uueks lemmikuks sai erkpunane. Huulepulk püsis hämmastavalt hästi terve päeva jooksul. Olen juba kaua aega otsinud nii kaua püsivat punast huulepulka, mis oleks just klassikalist punast tooni. Huulepulgal on hea puuvilja lõhn, sametine koostis, super hea katvus ja hämmastavalt hea püsivus. Lisaks huulepulgale soovitan juurde osta ka Avon`i huulepliiatsi. Nii püsib huulepulk veelgi kauem ega valgu laiali. Huulepliiatsi ja huulepulga leiate ka Avon`i veebi kataloogist SIIT.


Avon Senses mood theraphy revitalising dušigeel
Olen ammune Avon`i dušigeelide armastaja. Avon Senses on suur dušigeelide sari, millest igaüks leiab endale midagi. Näiteks, kui olete harjunud hommikuti käima pesus, siis sobiks teile hästi dušigeel Energy, millel on mõnus mandariini lõhn. See dušigeel on olnud minu lemmik selle sarja loomise algusest peale. Tänu Avon`i lahkele kingipakile õnnestus mul ära proovida mood theraphy revitalising dušigeel. See dušigeel on märksa sensuaalsema ja lõõgastavama lõhnaga. Arvan, et sobiks paremini inimesele, kes on harjunud õhtul pesus käima. Toode on mõnusa lõhnaga, mis aitab õhtul natuke lõõgastuda. Toode on hõlpsalt vahustatav ja kergesti maha pestav. Lõhn jääb kerge loorina nahale püsima, mis on minu meelest väga mõnus.


Avon Luck for her ihupiim
Tegu on ihupiimaga, millel on naiselik parfüümi lõhn. Toode on kerge koostisega. Niisutab hästi, ei jää kleepuma ega moodusta nahale nö. kilet. Lõhn on mõnus, aga keskmisest tugevam ja magusam. Kui teile meeldivad lõhnatud või kerge lõhnaga kreemid, siis see toode paraku pole teie jaoks. Sellisel juhul soovitaksin vaadata pigem Avon Planet Spa tooteid. Minu emale tohutult meeldivad erinevate parfüümide lõhnalised kreemid. Seega sai mu ema selle ihupiima auväärt omanikuks. Talle väga meeldib.


Avon Luxe Velvet matt creme jumestuskreem
Tegu on kerge matistava jumestuskreemiga. Toode tegi naha sildemaks, paraku oma põhilist eesmärki jumestuskreemina ei täitnud. Katvus on praktiliselt olematu. 


Selliseks kujunes mu tänane postitus. Kas olete ise neid tooteid proovinud? Kuidas meeldivad?
Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar