16.12.14

DENIM X PIN-UP


Olen Amsterdamist tagasi Eestis ja juba tahaks tagasi. Lihtsalt nii lahe ja põnev reis oli. Täna püüdsin pilte arvutisse laadida. See plaan kukkus haledalt läbi. Selle väikese pildi missiooni jooksul avastasin kaks suurt kausta suviste piltidega, mis on seni jäänud teadmata põhjustel avaldamata. Mõtlesin, et täna võikski olla päev, kui need jõuavad mu blogisse. Parem hilja, kui mitte kunagi. 


Pildid on tehtud 31.08.2014. Kogu look oli lihtsalt üks suur katsetus. Ühel päeval ostsin Kangadzunglist kangatükki ja mõtlesin, mida põnevat sellega teha. Mõnusa slaaviliku mustriga rätik rändas esmajoones pähe. Iseenest oli huvitav katsetada sellist babuwka pin-up look`i. Samas nii mina, kui sina teame, et katsetused on hullult põnevad, aga vahel on parem,  kui need ainult katsetusteks jäävad. Tänu blogile on mul võimalik jälgida ja dokumenteerida minu stiili ja moe katsetusi. Nii huvitav on jälgida, kuidas ma koos stiiliga muutun. Praegune mina ei paneks enam selga sellist outfit`i ega seoks seda rätikut pähe. Samas teadmine, et see asi on katsetatud soojendab mu südant ka külmal talvel. 


Rätik - Kangadzungel / särk - Seppälä / jakk - Reservet / retuusid - Vera Moda / kaelakee - design by Anna Demicheva / kell - Ur&Pen (Stockholm) /saapad - Seppälä
 

 

 

Olge tublid ja varsti tuleb palju Amsterdami pilte! ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar