21.12.14

REVIEW: TURBLISS

Minu jõulud tulid sellel aastal eriti varakult. Esimese kingituse sain Turbliss`ilt. Ilmselt kõik te teate mu suurt armastust kodumaiste toodete vastu. Miks ma neid nii armastan? Põhjus on väga lihtne. Esiteks enamasti sisaldavad sellised tooted looduslike koostisosasid. Teiseks mulle meeldib toetada hakkajaid Eesti brände. 

 


TurBliss on looduskosmeetika bränd. Nende tootevalikus on kokku 6 toodet – näo-, keha- ja juuksemaske. TurBliss`i toodete peamiseks koostisosaks on kosmeetiline turvas, mis on hea naha turgutaja.

Kui esmakordselt tegin selle brändiga tutvust, siis loomulikult jäi mulle silma nende veebilehe väljapeetult ilus kujundus.  Lisaks toote sisule on minu jaoks tähtis visuaal. Alustades veebilehest ning lõpetades toote pakendi disainiga. Minu meelest on TurBliss`il õnnestunud ühendada ilu puhta loodusega. Tõesti on näha, et veebilehe, toote ja pakendiga on tublisti vaeva nähtud, mis on minu meelest kiidusõnu väärt.
Mina valisin testimiseks TurBliss`i bioaktiivse kooriva kehamaski. Mul sai just kehakoorija otsa ja mõtlesin, et miks mitte proovida. 

Toote kirjeldus

Mask kiirendab kudede ainevahetust ja naha mikrovereringet, väljutab jääkained ja vee. Maski võib soovi korral katta kilega, et kiirendada termaalprotsessi, mille läbi lõhustatakse nahaaluseid rasvrakke. Samal ajal imenduvad nahka looduslikud kergelt omastatavad aktiivained, mis reguleerivad naharakkude tööd ja taastavad naha normaalse funktsioneerimise. Nahk muutub pehmeks ja siledaks.
Kasutamine

Kandke kooriv mask niiskele nahale, hoidke maski nahal kuni 20 minutit või masseerige õrnalt hooldust vajavat piirkonda kuni 5 minutit. Kiirema tulemuse saavutamiseks võib maski katta kilega. Loputage duši all. Mikrovereringe kiirenemisest tingitud kerge punetus on normaalne ja taandub kiiresti. Sobib ka kasutamiseks saunas. Kasutada 1-3 korda nädalas. 

Koostis

Balneological peat (raviturvas)**, juniperberry water distillate (kadakamarja lillevesi)*, Papaver Somniferum seeds (mooniseemned*), sea salt (meresool)**, potassium sorbate, sodium benzoate

Minu arvamus

Kahjuks on mul väga kuiv nahk ning talvise külma ilmaga olukord halveneb veelgi. Tegu on bioaktiivse maskiga, mistõttu peale esimest kasutuskorda mu nahk veidi kipitas. Kui oled samuti väga kuiva nahaga inimene, siis tasub enne selle toote kasutamist paari nädalane intensiivne naha niisutuse kuur ära teha. Kui mu naha olukord oli taas stabiliseerunud proovisin seda koorijat taas ja tulemus oli märksa parem, kui esimesel korral.
Plussid

Mulle tohutult meeldib, et toode on 500 ml suuruses pakendis. Mul kulub kehakoorijat päris palju ja üsna tüütu on iga lühikese aja tagant jälle poodi joosta. Usun, et seda toodet  jätkub kauaks. Kui esmakordselt lugesin, et peamiseks koostisosaks on turvas, siis algul valdasid mind segased tunded. Ühelt poolt oli huvitav katsetada. Teiselt poolt kartsin ma, et toode ei meeldi mulle lõhna või toime poolest ning osutub lihtsalt pruuniks möksiks. Paraku mu kahtlused olid asjatud. Lõhn meenutab mulle värsket moonisaia. Toode ise meenutab turbamuda koorivate koostisosadega. Minu puhul toimis toode päris hästi. Nahk muutus pehmemaks. 

Miinused

Ei soovita liiga kuiva nahaga inimestele, sest peale kasutamist võib nahk natuke kipitada. Pakendi info järgi peaks maski peal hoidma 20 minutit. Ütlen ausalt ma ei suutnud nii kaua duši all külmetada ning pesin kohe maha. Samuti ei hakanud ma kilega mässama. Võimalik, et tulemus oleks olnud veelgi parem. Samas toode toimis niigi. 

Praegu on TurBliss`i veebilehel suured allahindlused. Lähemalt saate tutvuda TurBliss`i toodetega nende kodulehel http://turbliss.eu/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar