29.12.14

TALVINE VÕLUMAA


Jõulud on imeline aeg. Kogu pere veedab aega koos meenutades ilusaid hetki ning luues koos uusi. Enne jõule võtsin ette reisi vanemate koju. Mu vanaemal on sünnipäev päev enne jõule. Ta ongi meie pere jõuluime. Minu jaoks on ta alati olnud suureks eeskujuks. Ta on stiilseim, tugevaim, intelligentsem, kõige väljapeetum inimene ja mu suurim tugi. Mul on väga vedanud, et ta on mu vanaema. Nii algas meie tähistamine juba päev enne jõule. Kogu see ülesöömine kestis ikka mõnusalt mitu päeva. Kõht oli heast ja paremast nii punnis, et oleksin võimeline kakukese kombel ise Tallinnasse tagasi veerema. 


Kingitusi tuli lausa kuhjade viisi ja kõik väga head. Usun, et mitmed tooted on väärt ka teile tutvustamist. Püüan nendest hiljem eraldi postituse teha ja tutvustada lähemalt. 
Järgmistel päevadel käisime Pannjärvel tuubitama ja suusatamas. Pole juba pikemat aega seda teinud. Alustasin pisikestest mägedest ja lõpuks jõudsin eriti ekstreemseteni välja. See adrenaliinilaks oli ülemõistuse hea. Pannjärvel on päris hea seikluspark, kus leiab tegevust nii talvel, kui suvel. Rohkem infot SIIT. Praegu oli mets paksu lumetekiga kaetud ja nägi nii imeline välja. Tahaks juba tagasi sinna talve võlumaale.
Võin öelda, et see oli viimaste aastate jooksul parim talvevaheaeg. Sain palju lugeda voodis kuuma tee ja koogi tükikesega. Lugesin läbi John Green`i „Süü on tähtedel“. Tegu on New York Times`i bestselleriga, mis on pigem noortekas, kuid ka täiskasvanud saaksid sellest välja noppida häid õpetunde. Olen täiesti armunud sellesse raamatusse ja John Green`i veidi sarkastilisse kirjastiili. Üle väga pikka aja sain vaadata häid filme. Kuidas ma sellest unistasin. Tundub nii tühine asi, kuid minu graafikuga pole mul kuid õnnestunud seda teha. 


Minu nädalale pani punkti puhkus Toila Spa termides. Kui te pole seal varem käinud, siis soovitan soojalt. Olen suur spa-de ja veeparkide armastaja. See on üks mu lemmikumaid. Iga kord, kui külastan vanemaid, lähme sinna sulistama. Seal on mitmeid erinevaid saunu, basseine ja mullivanne. Rohkem selle koha kohta saate uurida SIIT.

Loodan, et veetsite kenasti jõulud ja vaim säravaks aastavahetuseks valmis pandud.

P.S vabandan piltide kvaliteedi pärast. Kõik pildid pärit mu instagramist. 
Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar