23.08.13

Tallinna trip
Toetan seina. Isegi seinad vajavad tuge.
Täiesti kogemata olime ostnud ühesugused särgid.

Avastasin, et ma pole ikka veel kirjutanud Tallinna tripist. Tegelikult juba ülehomme sõidan taas Tallinnasse. Lisan mõned pildid esimesest päevast. Esimesel päeval käisime Lidos söömas ja kui märkasime milline padukas on õues, siis otsustasime kinno minna. Läksime vaatama Grown Ups 2. Hilarious movie. Juhul, kui soovite tuju tõsta, siis see film on ideaalseks valikuks. Film on täis USA-s toodetud komöödiatele omaseid tobedusi. Kui teil veab, siis ehk pääsete seansile koos naisega, kelle naer on naljakam, kui film ise. Meil vedas. Just selline naisterahvas istus kuskil taga. Hiljem tegime väikese turisti jalutuskäigu Vanalinnas. Loomaaias ei saanudki ära käia. Vihma sadas iga päev ning otsustasime mingil teisel korral mina.

Järgmisel päeval käisin Tallinna Majanduskoolis testi tegemas. Peale testi kirjutamist sain teada, et pääsesin Tallinna Ülikooli. Vestlusele ma enam ei läinudki. Tahvelarvutist ei pääsenud SAIS`i, aga õppima tulekut tuli õhtuks kinnitada. Sugulase juures ka ei õnnestunud sisse logida. Nii jooksingi TLÜ-sse. Vihmahoog oli sellel päeval kõige tugevam, kuid vaatamata sellele pidin enne kella 14.00 kohale jõudma, vastasel juhul oleks finito la comedy. Jõudsin läbimärjana kohale ja mulle teatati, et nendel on elekter ära. Damn. Lubasid ise helistada kuhu vaja ja kinnitada. Oli vastik märg tunne, olin söömata ja lõdisesin külmast (õues oli 13C). Läksin St. Patricusse sööma.

Hiljem tahtsin veidi tuju tõsta. Läksin shoppama. Mul oli seljas minu lemmik Zara pintsak. Olin alles Viru Keskusesse sisenenud ja otsemaid Zarasse läinud. Sisenemisel hakkasin piiksuma. Kohe tuldi uurima, et mis viga. Minu jaoks oli see elu esimene kogemus kuskil poes piiksuda. Seletasin, et olen alles poodi sisenenud ja täna pole veel jõudnud midagi osta. Pärast läksin Mangosse ja enam ei piiksunud. Mõtlesin, et ilmselt oli Zaras midagi viga. Käisin veel paar poodi läbi ja kõik oli korras. Mohitos hakkasin taas piiksuma. Mõtlesin küll pikalt, et mille pärast see küll olla võib. Kuna tundsin esimesi külmetuse sümptomeid, otsustasin apteegis käia ning profülaktikaks Coldrexit osta. Sisse astudes piiksusin jälle. Seal kohtasin sugulase tuttavat, kes töötab seal. Rääkisin oma piiksumise loo. Kontrollisime üle. Teate, mis? Zara pintsak piiksus. Pisikesse taskusse, mida ei saa kasutada, oli pistetud tripkoodi kleeps. See pintsak on mingi 1 ja pool aastat vana juba. Mitu korda keemilises puhastuses käinud. Olin nii üllatunud. :D

Järgmisel päeval juhtus veel üks lugu Zaras. Eelmisel päeval meeldis mulle üks kott. Läksin seda uuesti vaatama. Seljas oli mul tavaline ümarakaelusega ja pikkade varrukatega must särk. Tumedad teksad ja kuldne kell. Juuksed olid kõrgesse hobusesabasse ära pandud. Panin korraks oma kotti maha ja üritasin Zara kotti riiulilt kätte saada. Äkki tundsin patsutust oma õlal. Pöörasin ümber ja nägin neiut, kes pöördus minu poole sõnadega „Kas teil sellist S suurust on?“ Haha, neiu arvas, et olen Zara töötaja. Vaatasin ringi ja tõepoolest minust möödus tõeline teenindaja täpselt samades riietes ning kuldse kellaga. Ainsaks erinevuseks oli see, et tal oli donut bun peas.

Mingil õhtul veetsime sugulasega meeldivalt aega ta sõbranna juures. Üle pikka aja sain Monopoly mängu mängida. Olin pankur. JEE :D Viimasel päeval käisin TLÜ-s lepingut sõlmimas ja hiljem läksin Rocca al Maresse. Proovisin esmakordselt Boosti smuutisid. Mine ära, kui head need on. Sain Lindexist leopardi mustriga topi. Muide, mulle hullult meeldib kogu nende uus kollektsioon. Seal on nii palju põnevaid ehteid ja riideid. Soovitan soojalt Lindexit külastada.

Muud midagi polegi rääkida. Lisan pilte. Olge tublid. Mina lähen pakkima asju. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar