07.08.13

JULY HAUL


Täna teen esmakordselt postituse oma ostudest. Kuna juulikuu oli teadagi suurte allahindluste poolte rikkas, siis ei suutnud ka mina ostumöllust kõrvale jääda. Varem, kui etendasin bogide lugeja rolli, mõtlesin kuidas nad küll ühe kuuga nii palju asju endale ostavad. Kui täna hakkasin ise sellist postitust tegema ja meenutama, mis ma siis otsin, avastasin, et olen paras shopahoolik.

Sellel korral olid triiksärgid minu wishlistis esikohal. Kuna olen suur triiksärkide armastaja, mul on neid tegelikult niigi VÄGA palju. Mulle meeldivad triiksärgid, sest nad jätavad inimesest korrektse, puhta ja korraliku ilme, samas suviste ilmade jaoks mõnusalt kerged. Mul olid ees mitmed sisseastumiseksamid, kus oli vaja korrektne välja näha. Leidsingi saledelt paar valget imelise hinnaga. Mõtlesin, et valgeid triiksärke ei saa kunagi palju olla. Ja omapära saab nendele alati aksessuaaridega lisada. Mina tavaliselt kasutan statement kaelakeesid, linte ja kõrvarõngaid ning kell on minu puhul must have thing.

Jalanõude osas võin öelda niipalju, et otsisin tumedaid, tegelikult musti baleriina kingasid. Proovisin Walkingis musti, aga nad olid jalas väga ebamugavad. Samas tumesinised ja glitter mustad istusid paremini. Nii otsustasingi nende kasuks. 

Valge triiksärk: Seppälä
 Triibuline särk: Seppälä (hetkel minu lemmik)
Valge triiksärk 2: Random pood Tallinnas ( ei meenu nimi)
Fuksiaroosa triiksärk: Reserved
Helekollane triiksärk: Reserved
Kaelakee:Vera Moda
Tumesinised baleriinad: Walking
Glitter mustad baleriinad: WalkingKommentaare ei ole:

Postita kommentaar