18.08.13

Hair talk. Palun abiKallid blogi lugejad!


Vajan teie abi. Mõtlen mida juustega teha. Praegu on algamas mu elus uus periood ja tunnen, et justkui soovin ka soengut  või värvi muuta. Mõtlen siis tagasi bob stiilis lõikuse teha (tagant lühemad, eest pikemad). Või jätta kõik nagu on? Ehk tasub juuksed üldse pruuniks värvida ja siis veel bob lõikus teha?


Kasvatasin selle aasta jooksul juukseid lõpupeo jaoks. See on läbi. Otsustasin, et suvel on parem, kui juuksed on pikad, siis saab ujuma minnes krunni teha. Soenguid ma eriti teha ei oska. Minu arsenalis on vaid hobusesaba, krunn, tavaline pats, sirgendatud juuksed ja donut bun. Koolutajaga oskan lokke ka teha, aga sellele kulub liiga palju aega ning tagant on ebamugav endale teha.  Bob lõikuse puhul, aga ei pea pead vaevama soengute osas. Pea näeb alati hoolitsetud välja.  Samas on bob lõikuste aeg juba läbi, kuigi võib loota, et Beyonce kannab selle taas moodsaks. Andke palun nõu. Lisan mõned vanad pildid ja elektroonse hääletuse. (Selle leiate vasakus tulbas üleval). Hääletamine on anonüümne. Vabandan, et pildid on nii sassis. Otsustada tuleb kolmapäeva õhtuks, sest siis on mul juuksuri juures aeg kinni pandud.

P.S hääletuses jäi mul kaks väikest viga sisse. Kahjuks hääletust parandada ei saa. Võtke seda arvesse ja kujutage nagu vigu poleks :)

Praegu. Loomulik värv.
Bob lõikus ja loomulik värv.

 


 Bob lõikus ja helepruuniks värvitud juuksed. Bob lõikus ja tumepruuniks värvitud juuksed.Loomulik värv. Pikad juuksed ja lokid.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar