06.08.13

I feel like I have to take risk and DO MY THING.


Praegu on juba kell 1.04 ja ma alles lõpetasin dokumentaalse filmi vaatamise, mis rääkis Beyonce`i elust ning kannab nime „Beyonce - Life Is But A Dream“. Minu jaoks on see laulja olnud alati inimeseks, kes hämmastas. Tunnen, et vaatan talle alt üles ja olen lihtsalt sõnatu. Tõeline naine ja eeskuju. Näiliselt nii tugev ja võimukas, hinges nii õrn ja hell.

Olen märganud, et viimastel aastatel on mind tohutult hakanud inspireerima staaride biograafiad. Filmid, raamatud, videod jne. Viimastel aastatel lugesin ja vaatasin neid tohutult palju. Võib-olla andis tõuke sellele töö meelelahutuses ja selle telgitaguste nägemine.

Praegu ma tunnen, et minus toimub tohutu võitlus mõistuse ja südame vahel. Kõige hullem on see, et tundub, et mõistus on võitmas. Ja see tunne, see on NII NII VALE. Võib-olla ma uitan kuskil pilvedes ega soovi tajuda tõelist elu, kuid ma tunnen, et valik, mida olen tegemas on väga vale. Samas tean, et on veel võimalusi ja ma pean proovima ning KINDLASTI  ka teen seda. Vahel, aga tajun, et mul pole jõudu, aga ma pean ja veel kord pean. Kõigest veel mõned pingutused ja käes see ongi. LÕPUSIRGEL EI PEATUTA. I feel like I have to take risk and DO MY THING.

Film Beyoncest pani taas mind mõtlema, et vahel elus on tõesti raskeid valikuid, kuid tuleb leida endas julgus ja tugevus ning langetada otsus. Ma ei suuda enam nii jätkata. Soovin juba septembrit ja lõpuks ometi selgust oma elus.

P.S Soovitan filmi kindlasti vaadata. Hämmastav kogemus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar