30.08.14

70% allahindlus Kangadzungli XXL poes


Ilmselt olete juba kuulnud Tallinna augustikuu suurimast tulekahjust. Nimelt põles 12. augustil suurim Kangadzungli XXL pood ja ladu. Põlengus hävis mitmesaja tuhande euro eest kaupa. Sellegi poolest on väga palju kaupa veel alles ja pood näeb suhteliselt sama välja (kui välja arvata pealetükkiv niiskuse lõhn ja külmus). Selle õnnetuse tagajärjel müüvad nad nüüd kogu Tartu mnt. Kangadzungli kauba maha 70%-se allahindlusega. 

Soovitan kõikidel disaini ja käsitöö sõpradel ühe visiidi siiski ära teha. Käisin ka ise kohal ja ostsin mõnusa siidise kanga, mis sobib ideaalselt rätikuks/salliks (hind 5,8 eur), musta võlts karusnaha (mis on imepehme, hind 4,5 eur), lukku (0,11 eur), kaks võtmekest (0,30 eur), kaks lõvipeaga nööpi (0,40 eur), hõbedase keti tükki (0,60 eur). Enne seda ostsin Repeat`i poest musta River Islnadi triiksärgi (3,5 eur), millele kavatsen huvitava detaili kahe nööbi ja keti abil ette õmmelda.
Etteruttavalt pean mainima, et Kangadzungli XXL-i minnes tasub varuda AEGA ja RAHULIKU MEELT. Nimelt rahvast on viimastel päevadel seal väga palju, kõik teenindajad on sellepärast närvilised, ebaviisakad ja kurjad ning nähvavad päris jubedalt. Lisaks kõigele ootasin ühes järjekorras umbes tund aega ja siis öeldi mulle, et seda kangast teenindab teine kassa. Ootasin seal ka siis veel mingi 30 minutit. Miks nii kaua? Nagu juba mainisin inimesi palju, teenindajaid vähe, kangast on vaja lõigata.
Soovin teile põnevat ja inspiratsiooni rohket Kangadzungli visiiti. Olge tublid!

2 kommentaari:

  1. Kas kangastel nö ''kärsahaisu'' pole? See ei tule üldiselt naljalt maha ka!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Nendel kahel kangal, mis ma ostsin ei ole kärsalõhna. Teiste kangaste kohta ei oska öelda.

      Kustuta