03.08.14

Haul: Kõik on uus augusti kuus

Mu elus toimuvad järjekordsed muutused. Suvereporteri töö Õhtulehes sai läbi. niuks :( Ees ootavad mind uued väljakutsed, sellel korral moealased. Ma olen nii elevil. Kahjuks praegu ei saa ma saladuste loori täielikult kergitada, aga peagi saan seda teha.

Uuenduste ja muutuste vibe on jõudnud ka minu garderoobi. Näitan teile, mida juhitavat olen viimasel ajal endale ostnud. 


Käisin neid armsakesi päris kaua piilumas. Kui hind kukkus kolinal lausa 70% võrra, otsustasin need ära osta. Muidu ma pole väga kontsade fänn, aga need kingad on tõesti mugavad ja ilusad. 

       Seppälä

Neid BYS`i sädelevaid lauvärve olen päris kaua jahtinud. Mul olid varem kuldsed, mis ma loomulikult suutsin Stockholmi kruiisil ära kaotada. Antud tooteid poest naljalt ei leia. Varem olid need müügil Solarises. Talve keskpaigast alates ei müüda neid enam seal ka mitte. Finally leidsin need Kaubamaja Ilumaailmast allahindluste ajal. Need tooted pole mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Pigem lisan toote abil viimast lihvi silmadele enne klubisse minekut. Toote hind ja kvaliteet on tõepoolest täiuslikus tasakaalus. Kui silmate neid tooteid poes, siis soovitan järgi proovida.

BYS, Tallinna Kaubamaja Ilumaailm

Must kleit suveks? Ilmselt pole kõige targem valik, kuid ma ei plaanigi seda päeval kanda. Pealegi lemmik värv jääb lemmikuks olenemata aastaajast. Kleidi puhul võlus mind ülaosa, mis on väga omapärane ega vaja isegi ehteid. Erksad huuled toimivad antud outfit`i puhul hea aksessuaarina.

New Yorker



Hiljuti avastasin enda jaoks ühe üliägeda taaskasutuspoe, kus kõik asjad näevad täiesti uued välja. Selle nimeks Repeat ning tootevalik on imeline. Poodi sattusin paar kuud tagasi täiesti juhuslikult. Enne seda olin korra käinud Hobujaama Humanas ja väljusin tühjade kättega nii umbes 4-5  minuti pärast. Olin veendunud, et taaskasutuspoed pole minu cup of tea, aga siis pani Repeat mu südame kiiremini põksuma. 

Repeat (Ilmselt on seelik pärit UK poest)

Eks see ajakirjaniku elu pole päris meelakuumine. Kaasas peab alati olema märkmik, pastakas, diktofon, telefon, rahakott, vesi, salvrätid, antibakteriaalne geel, kõrvaklapid ja veel väga palju muud tavaari. Samas käed peavad olema vabad. Raske challenge, eks? Otsisin juba pikemat aega musta üleõla käivat kotti, mis oleks ühteaegu piisavalt suur, samas mitte liiga massiivne. Peale tunde kestnud shopping`ut, leidsin selle Reservet`i poest. Oleme koos praegu väga õnnelikud.

Reserved

Enamasti kaalun oma oste põhjalikult, kui antud juhul on veidi teine story. See Monton´i kott on pigem emotsionaalne ost, kuid juba taasavastasin oma garderoobis ühe selle kottiga sobiva rohelise suvise kleidikese. Arvan, et see paar toimib väga hästi. Eriti, kui lähen sumedal suveõhtul dringile vanalinna terassile. 

Monton


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar