05.09.14

Wishful thinkingImelise kiirusega lendab aeg. Taas on aastake juurde tiksunud. Pärsi liiva veel ei pudene, aga mine tea ega see nägemine enam endine pole. Juba sellel pühapäeval ongi minu sünnipäev. Minu peas on ikka ja jälle keerelnud asjade wishlist. Sünnipäeva eufoorias võib ju end poputada ja kinkidaga üle ujutada. Otsustasin teha asjakohase postituse, siis on minul mõnusam ostude nimekirja jälgida ja äkki leiate ka teie endale midagi põnevat.
Kõik armsad, kes on minult küsinud, mida ma kingituseks soovin, saavad ilmselt postitusest ka vastuse. Kaubamaja Ilumaailma kinkekaart või H&M-i kinkekaart sobiksid oivaliselt. :)
Mõnusat uudistamist. 

 MakeUpStore`i eyedust toonis "24 carat"
Seda toodet olen tahtnud juba päris ammu, aga krõbeda hinna pärast pole ikka veel ostnud.
Tallinna Kaubamaja Ilumaailm
Bed Head Tigi "Spoil Me" juuste sprei staatilise elektri eemaldava efektiga. Antud  juuksehooldus toode  on  sügis-talvisel perioodil täiesti asendamatu. Kõigele lisaks on tootel mõnus lõhn. Saadaval nt. Tallinna Kaubamaja Ilumaailmast

JOIK`i greibi-mandariini kehakreem. Mmm, kui mõnusa lõhnaga see on. Sööks seda lustiga, kui saaks paraku tuleb siiski end tagasi hoida. Kehakreem niisutab väga hästi. Kõigele lisaks on tegu oma Eesti tootega. Saadaval Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas, Stockmanni ilumaailmas.

Batiste Tropico kuivšampoon. Kiiretel hommikutel on antud toode asendamatuks kaaslaseks. Mulle imponeerib ka mõnus kookose-ananassi lõhn. Saadaval suuremates toidupoodides ja kosmeetika poodides. 

Bourjois Paris eyeshadow "Intense 01". Paljud ilmselt teavad mu siirast kiindumuset Bourjois brändi vastu. Tegu on tõepoolest kvaliteetsete samas hinna poolest odavamate kosmeetika toodetega. Seda lauvärvi potsikut olen kaua piilumas käinud. Viimane aeg on seda nüüd ka osta. Müügil Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas.
 Bourjois Paris Healthy Mix jumestuskreem toonis 53. Mu asendamatu lemmik. Lõhn, katvus, kvaliteet kõik on 5+. Saadavalt nt. Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas.
 Escada "Cherry in the air"
ja 
Hugo Boss "Nuit"
Need kaks lõhna on imelised. Escada "Cherry in the air" sobib pigem päeval kandmiseks ja Hugo Boss "Nuit" sobib rohkem õhtu pidudeks.

H&M-i pikk plaid särk sobib suurepäraselt sügisesse, juurde H&M-i kuldsed sõrmused ja jalga mustad H&M-i kõrge paksu kontsaga lühikesed saapad.

Täna teatas arvuti ekraanile ilmunud kiri, et mu arvuti kõvakettal hakkab ruum otsa saama. Kahjuks kõik, mis on aastatega kogunenud on mu südamele armas ja vajalik. Kogu listi kõige vajalikumaks ostuks on väline kõvaketas. Saadaval nt Euronics`i poest.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar