26.08.14

12 autumn trends

Pidades silmas akna taga valitsevat meeleolu on juba üsna sobiv rääkida sügistest trendidest ja välja noppida lemmikud.


Nahktagi – nahktagi on kui omaniku hästi teeniv investeering. Pole ka ime, nahktagi suudab alati püsida trendilainel ja lähenev sügis pole erandiks. Ei pea piirduma vaid musta värviga. Bordoo, beež, pruun sobivad ka imeliselt.


Plaid shirt – tavakeeli ruuduline särk. Üks oli seisnud mu ebay wishlisti korvis juba talvest alates. Üks rändas juba garderoobi, kuid sooviksin leida ka ehtsa plaid mustrilise punase-tumesinise-valge särgi. Särk on väga casual, kuid suudab ikka panna outfiti särama. Ajast, mil oli komme siduda särke puusadele on möödunud ehk juba 10 aastat. Nüüd on see taas moes. Kannaksin plaid särki näiteks mustade teksade, musta tagi ja musta kaabuga. Easy, breezy, beautiful. 


Pikad vestid – klassikalised konkreetse lõikega mustad ja valged vestid. Kas kuulete kiirenenud südame põksumist? Just nii nad mulle mõjuvad.

Kaabud– ei mul neist küllalt saa. Eriti teemas on vintage unisex ja laia äärega kaabud. Must Stradivariusest pärit kullake on minu kappi riiulile end mugavalt sisse seadnud. Paaril jalutuskäigul ka mind juba saatnud (such gentleman :D). Must olemas, nüüd olen beeži otsingutel. Kaabud tunduvad esmapilgul ebamugavad. Etiketti kohaselt tuleb siseruumis peakatte ära võtta.  Peale seda vägitükki vaatab vastu rikutud soeng ning korralik sasipundar. Tuulise ilmaga tuleb kaabut kinni hoida ja oh veel sadat jama. Kõike seda võib kaabule andestada ainuüksi sellepärast, et see mõjub iga komplekti puhul, kui kirss tordil. Olgu sul seljas seelik, püksid või kleit. Sügisel kampsunite, tagide, mantlite, jopede alt ei paista su ägedad ehted välja. Nii muutuvad lahedad suured sallid ja kaabud sügise parimateks aksessuaarideks.


Jumpsuit – armusin nendesse, kui esmakordselt neid kenakesi silmasin (äkki pool aastat tagasi vms). Terve suve otsisin, mis ma otsisin, kuid ühtegi väärikat eksemplari Eesti poodidest ei leidnud. Kuigi tegu on pigem suvise trendiga, siis mina võtaksin selle hea meelega ka sügisesse miljöösse kaasa. Kujutage vaid stiilselt musta, väljapeetult valget või elegantselt meeldejäävat punast jumpsuiti stiilselt üle saali libisemas. Jumpsuitile peale võiks rännata näiteks must nahktagi või soojem pintsak.


Suur sall – külmavares nagu ma olen, ei sa ma üle ega ümber sallidest. Mulle meeldivad Zara sallid, sest suuruselt teevad need nii mõnelegi pleedile silmad ette. Mässi end kasvõi kubujussiks. Sooja peab saama.


Karusnahk - Olgu moe ja isikupärasuse ning soojusega nagu on, aga loomad ei pea sellepärast kannatama. Minu suurteks lemmikuteks on mustast võlts karusnahast tehtud riided. Paraku minu volüümikusega tasub karusnahast riietest heaga eemale hoida. Silmarõõmuks on nad mulle ikka ja karvaseid kraesid võin kanda julgelt. 


Denim on denim   see laineid löönud trend on jõudnud isegi punasele vaibale. Hiljuti MTV VMA-l 2014 kandis Katy Perry pealaest jalatallani Versace denim outfiti. Kolm elegantset daami Kim Kardashian, Rihanna ja Beyonce särasid näiteks samasuguses denim pliiatsseelikus. Triiksärgid, teksad – kõik see on endiselt hot teema. Eriti, kui sobitad ühte komplekti mõlemad. 


Oversize mantlid – ka need kullakesed pole eelmisest sügisest kuhugi kadunud. Elegantselt lohvakile jäänud mantel näitab möödujale, mis sul mantli all veel põnevat peidus on. 


Polka dots – klassikaliselt tagasihoidlik muster mõjub pilkupüüdvalt. Sellel sügisel võid seda julgelt kanda. Samas millal, sa seda teha ei saaks. Mummu suuruse võid valida ise. Your outfit, your  creation.


Triip – 8.oktoobril tuleb müüki Jean Paul Gaultier for Lindex kollektsioon. Ülla ülla just mere teematika on kollektsiooni läbivaks jooneks. Nagu kord ja kohus, siis ei puudu sellest ka triip. Ise eelistan triipu küll pigem suvel kanda, kuid nii armsaks saanud mustriga võib ka sügisesse sammuda.


Punane ja bordoo huulepulk – last but not least. Need kaks ahvatlevalt rikkalikult sügavat värvitooni lisavad viimase lihvi sügise outfitidele.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar