01.11.13

H&M ja New Yorker nüüd ka Postimajas

New Yorker

New Yorker
  
Paraku olen selle looga nüüd juba lootusetult hilinenud, sest tegemisi on iga päev meeletult palju. Arvan, et suurem enamus teist juba teavad, et nüüd ei pea sõitma seitsme maa ja mere taha Rocca al Mare-sse  H&M-i pärast ega ka Kristiinesse New Yorkeri pärast. 
Mõlemad poed on nüüd mõnusalt kesklinnas käe-jala-ulatuses.

Esimesele kümnele moefännile anti sarnaselt Rocca al Mare H&M-i avamisele 100-eurone kinkekaart. Nii ööbitigi jälle ukse taga.

Lisaks H&M-ile avas Postimajas oma uksed Rimi supermarket, New Yorker, Rademar, NS King, Benu Apteek, Pere Optika, R-kiosk, Reval Café ja Eesti Post.

Avamine toimus 26. oktoobril 2013. Sellel päeval ma kohal ei käinud, sest olin üle pika aja koju sõitnud. Esmaspäeval jäi mul loeng ära ja nii tekkiski mul võimalus uudistama minna.
Ütlen ausalt Postimaja H&M ja New Yorker meeldivad mulle rohkem. Esiteks on nad kesklinnas ja mul pole probleemi sinna jõudmisega. Postimaja New Yorkeris on mõnusad suured proovikabiinid ja kõrged proovikabiini uksed ning wow, enam ei mingeid Kristiine keskusele omaseid pragusid. Üldiselt tunduvad mõlemad poed avaramad.

Mis puudutab kaupa, siis valik on super hea. H&M-i astudes jäävad silma kohe meeletult suured bling-blingi riiulid. Uus kollektsioon tundub ka mõnusam ja asjalikum. Võib-olla on asi minus, aga leidsin antud shoppingu tuuril päris palju asju, mida olin juba pikkemalt otsinud. Lisaks on H&M-i mõnus talvejopede ja mantlite valik ning hinnad need on parimad.

Viimasel ajal on mulle aina rohkem hakanud meeldima vinge kujundusega puuvillased kampsikud. Ja neid on New Yorkeris juba piisavalt. Ostsin endale ühe must-valge Kristiine New Yorkerist ja nüüd jäi silma üks valge musta ornamendiga. Lisaks meeldis puuvillane kardigan, millel olid musta naha imitatsiooniga varrukad, vinge. Ja veel meeldisid mustad nahast retuusid.

Ühesõnaga, soovitan minna uudistama, sest oma silm on kuningas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar