06.11.13

HAKKA TUDENGIVARJUKSTeid huvitab ajakirjanduse eriala? Tahate teada, kuidas TLÜ-s asjad käivad? Kasutage võimalust ja tulge tudengivarjuks. Olen ise olnud eelmisel aastal tudengivari. Käisin reklaami ja imogoloogia loengutes ning olin ajakirjanduse tudengi vari. See päev oli mega huvitav ja väga emotsionaalne. Sain teada asju, mis tõesti raputasid minu maailma. Näiteks peale ühte reklaami loengut sõitsin tagasi ja vaatasin kõiki neid plakateid hoopis teise pilguga. Siis mõistsin, miks nende kujundus oli selline nagu see oli.

Ajakirjanduse tudengil sellel päeval loenguid polnud, aga ta rääkis põhjalikult sisseastumisest ning sellest, mida tudengit võib ees oodata. Samuti tegi ekskursiooni. Kui ma septembris tulin taas TLÜ-sse oli minul juba tohutult lihtsam orienteeruda.

Siit tuleb ka veidike isiklikum üleskutse. Nimelt on plaanis teha sellest ka video lugu. Tahaksin seda teha inimesega, kes tuleks minu varjuks. Nii vastutan mina ise selle eest, et inimesel oleks tõesti põnev ja kasulik päev. Räägin sisseastumisest, teen ekskursiooni, vastan teie küsimustele. Räägin veel põnevatest asjadest, mida TLÜ-s saab teha. Ja muidugi lähme koos põnevasse loengusse. Kas kuulata Priit Hõbemäe loengut lives pole mitte ahvatlev? 

Seega palun kõik soovijad kirjutage mulle Facebooki või mailile. Sest registreerimisega on KIIRE.  Tudengivarju nädal algab  9-13. dets 2013. Kooli jaoks saate ka vabastuse. 

Panen üles ka lingi, kus saate end registreerida ja uurida veel selle ürituse kohta.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar