24.10.13

Uus kogemus - STEREO saate salvestus.

Nüüd, kui saade on jõudnud eetrisse  ja ka järelvaatamises saadaval, saan ka teile sellest kirjutada. Nimelt käisin 5.oktoobril Kanal 2 stuudios Stereo saate salvestusel. Moosisin oma tüdrukud ka ära ning nad tulid minuga kaasa. Saatejuhtideks on särtsakad naised. Nendeks on Elo Mõttus-Leppik (Reporter, Avameelselt) ja Ingrid Peek (Raadio 2 Hallo, Kosmos!, Siin me oleme!), kes annavad põhjuse laupäeva õhtuti end Kanal 2 ekraani ette sättida.

Saate teemaks oli „Kannapöörded“. Saate külalisteks olid Rasmus Rändvee, Aigi Vahing, Meelis Pai, Tanel Talve (selle saate favoriit). Enne salvestust kostitati meid šampusega. Peale saate salvestust saime ka kingikotid, mille sees oli ajakirja Mari number, parfüümi tester ning mitmed muud testrid, helkur ning Malcolm Lincolni Sireni plaat. Kingitusi on alati väga mõnus saada. Minu ja sõbranna punased huuled tagasid meile koha esireas esiistmel.

Kirjutan nüüd, miks ma üldse saate salvestustel käin. Õpin ajakirjandust ja see on hea võimalus telemaastiku töö praktiliseks uurimiseks. Lisaks kuuleb, näeb esimesena huvitavaid lugusid ning särtsakaid inimesi. Saate salvestustel käimine annab info valdamise eelise. Lisaks näen oma silmaga, kuidas saadet tehakse.

Antud saate salvestus oli täitsa põnev. Kahju oli vaid sellest, et salvestus  venis pikkemaks, kui algul oli plaanitud. Lisaks vahepeal tuli Reporteri aeg ning pidime tunni ajast parajaks tegema. Õnneks jõudsime käia Stockmannis ja natuke süüa ning end koguda. Pausi ajal sain rääkida ka ühe särava saatejuhiga Ingrid Peekiga. Ta jutustas mulle telesaatejuhiks olemise iseärasustest, raskustest ning rõõmudes. Tundus väga sõbralik ja avatud inimene olevat. Järgnevalt salvestati saade lõpuni ning minu tüdrukud läksid koju.

SAADET SAATE VAADATA SIIT

(Minu toanaaber,  Elina särab juba kohe alguses.

Mina otsustasin jääda veel ühe saate salvestusele, sest pealkiri oli intrigeeriv. Teine saate salvestus meeldis mulle tunduvalt rohkem. See oli asjalikum ja meelelahutusliku pilla-palla oli juba veidi vähem, aga see lõppes kell 23.00. 

SEE SAADE PEAKS TULEMA EETRISSE 26.10.2013.
Olge valmis telerid sisse lülitama kell 20.05 (Kanal 2).

Teise saate salvestuse pealkirjaks oli „Vandenõud“. KES MEID VALITSEB? Selle üle arutlesid vandenõude uurija  Jüri Lina, Riigikogulane Rainer Vakra, alternatiivuudiste portaali Telegram peatoimetaja Mariann Joonas ja psühhiaater Jüri Ennet (hilarious man).
Saate treileri leiate SIIT


KALLID LUGEJAD, KA TEIL ON VÕIMALUS REGISTREERUDA SAATE PUBLIKUKS. UUS SAATE SALVESTUS TOIMUB JUBA SELLEL LAUPÄEVAL 26. oktoobril Kanal 2 stuudios. Registreeru kohe aadressil pajumarja@gmail.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar