13.07.13

KinoelamusTäna tutvustan teile filmi, mida sooviksin väga vaadata. Selleks on „Nüüd sa näed mind“ (ing. Now You See Me). Vaatamata sellele, et enamus ajalehti kirjutas piletite hinnatõusust Coca-Cola Plazas, Kosmoses ning Solarise kinos, pole viimastel andmetel see siiski väga kahjustanud kinode tulu. See on ka mõistetav, sest hetkel näiteks Forum Cinemas jooksevad mitmed põnevad filmid, mille vaatamisest üks truu kinosõber ei suudaks mitte mingi hinna eest loobuda.

„Nüüd sa näed mind“ (ing. Now You See Me)

Stuudio:  Summit Entertainment
Riik:  Prantsusmaa, USA
Kestvus:  1 tundi 30 minutit
Žanr:  Thriller, kriminull
Eelarve:  $75 millionit
Lavastaja: Louis Leterrier
Kinodes alates: 14.06.2013

Maailma parimad illusionistid, keda tuntakse Nelja Ratsaniku nime all, röövivad lavashow'de käigus paljaks mitmeid korrumpeerunud ärimehi. Mustkunstnikud külvavad aga publiku varastatud rahaga üle. Pöörases kassi-hiire mängus on nad FBI agentidest alati sammukese ees.

Osades: Jesse Eisenberg ("Sotsiaalvõrgustik"), Isla Fisher ("Suur Gatsby", "Pulmakütid"), Woody Harrelson ("Tere tulemast Zombiemaale", "Sündinud tapjaks") ja Dave Franco ("21 Jump Street") mängivad peaosi režissöör Louis Leterrier ("Riskikuller") efektses põnevikus NÜÜD SA NÄED MIND. Kõrvalosades Morgan Freeman ("Miljoni dollari tüdruk"), Michael Caine ("Pimeduse rüütel"), Mark Ruffalo ("Tasujad", "Suletud saar", "Sodiaak") ja Melanie Laurent ("Vääritud tõprad").

Treilerit saate vaadata SIIT

Filmi info pärineb Forum Cinemas leheküljelt, vikipeediast ning filmiveebist.

Mõnusat kinoelamust :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar