28.02.18

TOP 6: LEMMIKUD NYX-I TOOTED

Minult tihti küsitakse kosmeetikatoodete soovitusi. Kuulen ka küsimust: "Kas NYX-i tooted on head?". Otsustasin jagada minu NYX-i lemmikuid, mida südamest soovitan ning üha uuesti ostan. Postitus pole sponsoreeritud ning kõik tooted olen soetanud ise. 

1) NYX Wonder Pencil – Kasutan seda imelist toodet kulmude ja huulte korrigeerimiseks peale kulmu ning huule toote pealekandmist. Puhastab ilusti ääred ning muudab eriti sharp`iks. Kui huulepulk läheb pealekandmisel veidi mööda, siis sellega saab kenasti korrigeerida. Kasutan ka silma waterlineil, et muuta silmi visuaalselt suuremaks/avaramaks ning pilku värskemaks. Toote toon pole lumivalge, vaid kreemikas-valge, seega ei tundu tulemus nii võlts.

2) Matt lipstick toonis Stockholm - Üks NYX-i populaarsemaid tooteid. Toon "Stockholm" on väga universaalne nude. See sobib paljude klientide põhjamaise nahatooniga. Huulepulk jääb huultel sametine, samas ei kuiva täiesti mattiks ega hakka kiskuma. Seetõttu jääb püsivuse osas kindlasti alla Sephora liquide lipstickidele või MAC-ile.

3) Matt finish setting sprey – hallelujaah ei kujuta oma elu enam selleta. See sulatab lahti meigi puudriosakesed ning sulatab siis näkku tagasi, muutes meigi laitmatult siledaks. Piltidel näeb ka super hea välja. Nägu tundub nagu photoshopitud, kuid tegelikult teeb see sprei selle võlutriki siludes näonaha kenasti ühtlaseks. Pintslile piserdades aitab see ka pigmente kinnitada.

4) Matt silmalainer- Parim lainer, mida olen seni kasutanud. Lainer, mille abil saab ilusa joone tehtud paari sekundiga. Kui arvate, et olete saamatu laineri tegemises, siis võib-olla lihtsalt kasutate valet toodet.  Pole leidnud paremat asendust ei Sephorast, ei MACilt ega mõnelt muult odavamalt ega kallimalt brändilt. Laineril on liikuv peenikese otsaga pintsel, mille abil jääb lainerjoon esimese korraga laitmatu. Ainult tegutseda tuleb kiiresti, sest see kuivab matiks. Kui oled algaja laineri maailmas, siis soovitan nende Vinil lainerit. Samasugune ainult ei kuiva matiks mistõttu saad kauem tegutseda.

5) NYX-i huulepliiats sobivas toonis – Huulepliiats on äärmiselt vajalik element ilusa huulekuju välja joonistamisel. Nii saavutad täiusliku huulekuju ja pikendad huulepulga eluiga ning väldid selle valgumist pisikestesse kortsukestesse. 

6) NYX Pore Filler primer – Samuti üks suur lemmiktoode. NYX-il on küll palju primereid, kuid läbi aegade lemmikuks on olnud just Pore Filler. See loob jumestuskreemi/peitepulga ja naha vahele kaitsva kihi ega lase nendel toodetel poore ummistada. Lisaks ühtlustab kõik ebatasasused (ka punnid), silub ahenenud pooride piirkonnad (eriti probleemse T-tsooni) ja tekitab blurritud naha efekti. Tänu sellele tootele püsib jumestuskreem paremini ning kauem paigal ja peal.

Loodan, et postitusest oli abi. Andke kommentaarides märku, millised on Teie NYX-i lemmikud. 

Olge tublid!
Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar