06.03.18

UNISTUSED TÄITUVAD + PÄEVA- JA ÕHTUMEIGI KOOLITUSE LOOS!

Uskumatu, kuid unistused tõesti täituvad. Ma olen meeletult tänulik, et MoePärli Kirbuturu tiim märkas minus potentsiaali ning pakkus välja jumestuskoolituste sarja läbi viimise. Olen õpetanud noortele jumestamist pea kahe aasta jooksul modellikoolis ER-Models. Alatasa küsisid ka vanemad, kas teen koolitusi täiskasvanutele, siis vastasin tagasihoidlikult „Võib-olla kunagi tulevikus“. Future is now. Ma olen nii elevil.
Päris palju saan kirju, milles palutakse meigitoodete nõu ning personaalset nõustamist. Nüüd on sul võimalus saada vastused kõigile oma küsimustele ühe korraga. Tahad teada mu meigi salanipe? Mis tooteid soovitan? Saada personaalset nõustamist JUST SINU näo- ja silmakuju jaoks? Tahad õppida joonistama lainerjoont paari sekundiga? Oled mõelnud, kui vinge oleks osata teha endale päeva- ja õhtujumestust suurema vaevata?
Sul on unikaalne võimalus täita oma unistus ning õppida kõik trikid ja nipid selgeks. Räägin samm sammult päeva- ja õhtumeigi tegemise tehnikast, et hiljem oskaksid iseseisvalt seda endale kodus teha. Koolitusele tulekuks on võimalik valida kolme kuupäeva vahel 17.märts, 31.märts ning 14.aprill. ÜRITUSE LEIAD SIIT
Lisaks on meil käimas ka LOOSIMÄNG
Sul on võimalus tulla TÄIESTI TASUTA koolitusele. Reeglid on lihtsad: 1) Laigi MARGA MUA ja MoePärl Kirbuturg lehte, 2) jaga Facebookis koolitust oma lehel, 3) märgi kommentaarides 3 sõbrannat, kes on sama vaimustuses meikimisest nagu sina. Boom osaledki loosimises. Leiad loosimängu MARGA MUA lehelt.


Koolituse kava: 
-Näohoolduse alustala

-Kauni päevameigi saladused ja tegemise õpetus (samm-sammult õpetus kauni põhja tegemiseks, kulmude modelleerimiseks, huulte kontuurimiseks ning huulepulga püsivaks muutmine, highlighteri kasutamine, päevase silmameigi tegemine ja modelleerimine ning kontuurimine puudriga)
- Klassikalise Hollywoodi glamuurse õhtumeigi tegemise õpetus (samm-sammult õpetus kauni kauapüsiva põhja tegemiseks, kulmude modelleerimiseks, huulte kontuurimiseks ning huulepulga püsivaks muutmine, õhtuse suitsusilma tegemine, kunstripsmete paigaldamine, highlighteri kasutamine, näo modelleerimine ning kontuurimine puudri abil)

- Jumestaja tootesoovitused, salatrikid
- Kõigil osalejatel on võimalus esitada küsimusi ja saada personaalset nõu


Koolitusele on oodatud algajad ja edasijõudnud erinevas vanuses. Koolitus toimub väikeses grupis 10-12 inimest. 
Koolitus kestab orienteeruvalt 4- 5 tundi. 

Koolituse tasu 35.-

Võimalik on soetada koolitust ka kinkekaardina.
Koolituse läbinu saab tunnistuse. 
Asukoht: Moepärl Moeturg (Tatari 58 – sisehoovis)

Info ja registreerimine: koha koolitusel tagab registreerumine, palun kirjuta selleks MoePärli sõnumitesse.
Räägin natuke ka enda taustast. Olen alustanud oma jumestaja teekonda Reet Härmati valvsa pilgu all. Seejärel jätkanud enesearendamist erinevatel jumestuskoolitustel. Hiljem koolitasin meigihuvilisi kahe aasta jooksul modellikoolis Er-Models. Sealhulgas olen jumestanud Taukari bändi ja teinud jumestust erinevate muusikavideote, lühifilmide, moeshowde, pildistamiste ja eraklientide jaoks. Muu hulgas jumestanud Tuuli Randa (WINDY BEACH) ja bändi Funkifize. Samuti ministreid nagu Juhan Parts ja Sven Mikser ning mitmeid teisi. 
Ootan sind koolitusele!
Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar