12.02.18

VALENTINE'S DAY OUTFIT

Romantiline valentinipäev on kohe ukse ees. Jagan ühte outfiti ideed selleks armsaks päevaks. Kui olete südamete, punase värvi ja roosamanna tüüp, siis võite rahumeeli selle liiniga jätkata. Mina paraku ei tunneta, et see oleks midagi minu jaoks. Alati olen sellel romantilisel päeval kandnud pigem musta pitsi. Sellel aastal otsustasin jätkata oma aastavahetuse värvilise lubadusega ning hoopis kanda ühte kaunist elektriksinist kleiti, mis on pärit kingadkotid.ee lehelt. 
V-kaelusega kleit toob kenasti rinnakorvi esile, samas pole dekoltee päris nabani ning kleidi kellukese kuju muudab piha peenemaks. See kleit istub nagu valatult. Juhul, kui mul oleks mingi üritus Eesti Vabariigi Iseseisvuspäevaks plaanis, siis kindlasti kannaks just seda kleiti. Selle kleidi ainsaks miinuseks on veidi kortsuv materjal, seega tasub aurutit enne väljaminekut kasutada. Hetkel on kingadkotid.ee lehel soodustus -20% kleitidele ja -30% kotidele ning parfüümidele.
Viimasel kahel päeval kehtib veel ka Daniel Wellingtoni -15% andev sooduskood „MARGGAV“. Tellides nahast rihmaga kella, saate kaasa armsa südame täiesti tasuta, millega saate kaunistada oma kella. Piltidel kannan kella Classis Petite Melrose suuruses 32 mm ja Daniel Wellingtoni cuff stiilis käevõru. Väikese südamega pildil on kella nimeks CLASSIC BLACK SHEFFIELD suurusega 36 mm. 
Lõpetuseks lisavad veidi pidulikkust sametist mustad kingad, mida kaunistavad kivikesed. Kui te pole eriti kontsade kandja tüüp, siis see on täpselt midagi Teile. Hetkel on nendega küll veidi külm, kui plaanite valentinipäeval näiteks teatrisse minna, siis see on täpselt midagi sobivat.
Loodan, et Teil kõigil tuleb kaunis valentinipäev/sõbrapäev ning pidage meeles hoida, armastada, hoolida ja väljendada õrnust mitte ainult ühel päeval aastas VAID IGA PÄEV.

Kleit ja kingad- kingadkotid.ee/ kell ja käevõru - Daniel Wellington
Armastusega,

Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar