01.02.18

POP OF RED & BLACK

Aastavahetusel andsin lubaduse proovida kanda veidi rohkem värvilisi riideid ja astuda välja oma mugavustsoonist. Olen muidu üdini musta ja valge minimalismi usku. Kui kannangi midagi värvilist, siis see on kas elektriksinine, punane või kollane, sest need värvid sobivad mulle eriti hästi. Mugavustsoonist rääkides, siis ma ei julge kunagi tellida asju veebipoodidest, sest kardan pettuda kvaliteedis ning mulle meeldib asju kohe selga proovida.
Tagi Kingadkotid.ee / püksid H&M / pluus New Yorker / kell ja käevõru Daniel Wellington/ kott ja saapad Kingadkotid.ee

Selle kirsipunase tagiga üritasin täita kohe kaks lubadust. Esiteks see värv on lummavalt ilus ja kanda seda on puhas lust ning teiseks ma tellisin riideid veebipoest ega pidanud pettuma. Kingadkotid.ee veebipoes on VÄGA LAI tootevalik ning silmates seda tagi tundsin kohe armastust esimesest silmapilgust. Sametine tagi muudab igava outfiti silmapaistavaks. Seest on see mõnusalt karvane ja  krae on kergesti eemaldatav. Hetkel on sellega siiski veidi jahe, kuid sügisel ja kevadel saab sellest kindlasti mu põhikaaslane.
Pilkupüüdvat karvast tegelast püüdsin tasakaalustada mustade pükstega, mis on pärit H&M`ist. Kandes neid koos New Yorker`i musta venivast materjalist pluusiga. Mõlemad on minu suured go to asjad. Ostan samu slim fit high waist musti teksaseid koguaeg juurde, sest need on nii mugavad ja istuvad hästi. Sama lugu on selle pluusiga, mis sobib kõigega. See combo päästab mind alati, kui ma ei tea mida kanda. Tavaliselt lisan veel musta pintsaku ning mure ongi murtud.
Rannet ehib elegantne Daniel Wellingtoni kell, mis kannab uhket nime Classis Petite Melrose ning on suuruses 32 mm. Selline nimi pole sellel juhuslikult, sest tegu on just nimelt rose gold kellaga, mis sobib kenasti kogu outfitiga. Kuldne Daniel Wellingtoni cuff stiilis käevõru lisab eriti naiseliku noodi. Mõlemad on suurepäraseks kingituseks valentinipäevaks. Lisaks mul on Teie jaoks ka sooduskood „MARGGAV“, mis annab -15% soodustust Daniel Wellingtoni ametlikult kodulehelt tehtud ostude puhul. 
Jätkan aksessuaaridega, mis on nagu tagigi pärit Kingadkotid.ee-st. Peale minu Insta storyt tundsid paljud teist huvi just selle kotti vastu, mida otsustasin veidi paremini nüüd näidata. Tegu on musta kotiga, millel on kuldsed detailid ja sees eraldi meigikotikest meenutav „sahtel“, kuhu saab pista võtmed, telefoni või raha. See kott mahutab terve varanduse ja just sellist ma vajasingi. Jällegi üks kvaliteetne ost. Kaalult on see oodatust veidi raskem, samas siis on lootust, et kestab ka kauem ega kulu nii kiiresti.
Sujuvalt oleme jõudnud saabasteni, mis on ilmselt kõige minulikum ost üldse - mustad poolsaapad väikese kuldse pandlaga. Jalas tunduvad mugavad, kuid oleksin pidanud tellima suurus suuremad. Kui muidu kannan 39, siis nende puhul tunnen, et suurus 40 oleks paremini sobinud.

Juhul, kui plaanite shoppata kingadkotid.ee kodulehel, siis kindlasti varuge aega, sest häid tooteid on tõesti palju, mis teeb valiku tegemise raskemaks. Teiseks, kui mingi asi meeldib, siis tasub kiiresti tegutseda. Algul jäin saabastest ilma, sest need müüdi ööpäevaga kõik maha. Loodan, et see postitus inspireeris ka teid endale pisikesi väljakutseid esitama või äkki leidsite asja, mida olete kaua otsinud. Andke palun märku kommentaarides, kas sooviksite, et teeksin tihedamalt outfiti postitusi.

Olge tublid,
Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar