11.10.14

Baby, I`m 20 now!


 Fotod: Liisi Sepp

Pea kuu on möödas mu sünnipäevast. Vahel asjad vajavad aega. Tean, et sellel korral kulus seda lubamatult palju, kuid mu elus on praegu nii palju uusi tuuli ning nii vähe vaba aega. Loodan, et need suviselt soojad ja rõõmsad pildid muudavad teie külma sügisese õhtu soojemaks. Minu oma teevad küll. 


Sellel korral täitus veel üks mu kauaaegne soov. Nimelt olen lapsest saati unistanud pidada sünnipäeva rannas. Sünnipäeva pidu oli lihtsalt perfektne. Isegi parem, kui oskasin loota. Meri, rand, loojang, kõige kallimad ümber, maitsev sushi, kihisev šampus ja latern, mis liugleb imelise kiirusega taevas. See õhtu ja öö olid unustamatud. Aitäh, teile mu kallis tiim TRIIBUD.

Laternat valides kujutasin suure õhinaga ette kuidas me selle õhku laseme ja ma saan pidulikult midagi soovida. Kui aeg oli küps, latern liugles taevas, külalistelgi soovid soovitud, seisin mina endiselt liikumatult ega osanud midagi soovida. Nii ma lasingi laternal ära lennata. Mõistsin pärast, et mu ümber on kallid inimesed, mõnus atmosfäär, hea söök ja järjekindla tööga saavad kõik teised soovid teoks. Mul poleks muud soovida, kui veelgi enam energiat, et sama suure õhinaga jätkata.


Suured tänud ka kõikidele õnnesoovijatele. See aasta on olnud sõnuseletamatult vinge. Täide läksid soovid, millest ei osanud unistadagi. Aasta jooksul sain väga palju uusi praktilisi kogemusi ja tutvusin nii paljude toredate ning ägedate inimestega. Kallid kullapaid, kõik te olete mu suurimaks varaks. Olen tänulik elule, mis meid kõiki kokku viis.


 Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar