31.10.14

Halloween: black swan vibeHalloween on tipa-tapa pärale jõudnud. Kahjuks Eestis ei peeta seda püha nii suurejooneliselt, kui USA-s. See asjaolu ei peata mu suurt armastust meigi ja näomaalingute vastu. Mu mõttes keerles kümmekond Halloweeni meigi ideed, kuid aja nappuse tõttu piirdusin kahega. Täna näitan ekstra lihtsat musta luige vibe`iga meiki, mille parema tahtmise puhul suudate ka ise valmis meisterdada. See meik on väga universaalne. Olenevalt soengust ja outfit`ist võite kehastuda mustaks luigeks, rokkari pliksiks või vampiiriks juhul, kui joonistate juurde veretilga.


MUA: Margarita Gavrilova

Mida kasutasin?

Eyes:
Eyeshadows - Avon true colour eyeshadow „Urban Skyline“ nr.1 and nr.4
Eyeliner - Gold Relouis (from random shop called „Cosmetics“, but this eyeliner is my all time favorite)
Mascara – Pupa Vamp! Black nr.100
Lips:
Avon lipstick „Plum Seduction“
Face:
Concealers pallet – (Random from Ebay nr.4 and nr.14)
Foundation – Bourjois Paris „Healthy Mix“ nr.53
Bronzing powder – Manhattan Natural Bronzing PowderKuidas teha?

Alustaksin põhjast. Tegin peitepulkade abil ära näo kontuuringu Kim Kardashiani stiilis. Seejärel kandsin näonahale jumestuskreemi kihi.

Algselt tegin tavalise suitsusilma meigi. Teisisõnu silma sisenurka lisasin Avon true colour eyeshadow „Urban Skyline“ nr.1. Sama värvi panin ka kulmuluu piirkonda, et optiliselt tõsta laugu. Siis lisasin silma välisnurka musta matti lauvärvi (Avon true colour eyeshadow „Urban Skyline“ nr.4), kuid erinevalt tavalisest suitsusilma meigist ei lisanud ma halli ega mingit muud vahepealset värvi. Minu eesmärgiks olid konkreetsed hajutamata jooned. Matti musta lauvärviga hakkasin välja joonistama musta joont silmalau keskelt välisnurka ja veidi välja (umbes nagu tõmbaksin lainerjoont). Täitsin musta värviga lau liikuva osa ära ning joonistasin ka ülemise osa välja. Seejärel värvisin sama musta matti lauvärviga ära kulmud ning venitasin joont ninani välja. Parandasin ning viimistlesin jooni silma sisenurgas.Tegin ära lainerjoone.

Värvisin ära huuled. Kauakestvaks meigiks soovitan huultel kasutada lisaks huulepulgale ka huulepliiatsit, mis hoiab ära nii intensiivse värvi laiali valgumise huule ümbrusnaha pisikestesse kortsukestesse.

Põsesarnadele lisasin pruunistavat puudrid, et nägu edge`imaks ja optiliselt kõhnemaks muuta ning rõhutada põsesarnasid. 

Soeng?
Luige look`i jaoks sobib näiteks donut`i abil tehtud krunn, mis on hästi ära silutud ja stiilne. Soovi korral võite selle meigi hoopis rock`i chick`ilikuks muuta. Juhul, kui tupeerite veidi juukseid ja seejärel võtate mõlemalt poolt kaks salku ning kinnitate need taga klambriga.

Päeva jooksul püüan üles laadida ka teise meigi. Eks piiluge, siis hiljem uuesti blogisse.
Toredat Halloweeni!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar