18.06.14

Mõistlikud investeeringud: Make up


Umbes kuu aega tagasi jõudsid minuni Ebay-st tellitud pakikesed. Tahan ka teile pajatada nendest soodsatest leidudest, mis teevad imesid. 


Olin meeldivalt üllatunud, kui avastasin, et nii odavalt saab osta tõesti kvaliteetseid ja häid meigitooteid. Kasutasin palette ja pintsleid juba nii endale kui ka teistele meiki tehes. Seni pole pintslitest ükski karv välja kukkunud ja nende pehmus mmmm. Vahel tekkib põsepuna pintslit kasutades tunne nagu viipaksid udusulega üle põse. Komplektis on viis pintslit. Puudri/põsepuna, kulmu, 2 lauvärvi pintslit ning kulmuhari/kamm.  Pintslid leiate SIIT

Peitepulkade palett sisaldab erinevaid concealer`eid alates heledast kuni tumedani. Lisaks ka mündirohelist ja heleroosat peitepulka. Rohelist peitepulka saab kasutada mõne pealetükkiva punase punni peitmiseks ning heleroosa sobib kenasti lillade silmaaluste ning sünnimärkide peitmiseks. Palettis on ka valgustpeegeldava efektiga hõbedane peitepulk, mida saab kasutada näiteks ninaluul ning põsesarnadel. Olen ära proovinud ka Kim Kardashian`i lemmiku näo modelleerimise. Efekt on päris võimas. Kõikide concealer`ite katvus on väga hea. Ei vahetaks seda toodet mitte mingi muu vastu. 


Peitepulkade paletti SIIT

Last but not least suur lauvärvide palett. Valisin paletti üpris praktiliste värvitoonidega, samas nagu elu on näidanud väga vajalikega. Lauvärvide palett oli uskumatult odav, samas värvid on hästi pigmenteeritud. Kõigele lisaks saan pruune toone kasutada ka kulmudel. Varem ma ei täitnud kulme, sest ei leidnud õiget tooni ning väga võlts ilme pole minu teema. Valesti valitud kulmuvärv ja inetult välja joonisatud kuju võivad rikkuda kogu meigi. Kulme tasub täita nii, et need näeksid võimalikult loomulikud välja. Soovitan soojalt seda paletti. 


 Lauvärvid SIIT

Loodan, et antud postitus osutub kellegi jaoks kasulikuks ning leiate endale uue lemmiku.

Meenutan, et teen soovijatele jumestust. Lõpetajatele kehtib SOODUSTUS. :) 
Kirjuta julgelt: gavrilova.margarita@gmail.com (Tallinn, Kohtla-Järve)

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar