11.06.14

Jumestuse väljakutsed
Viimased 13-st nädalat järjest on möödunud täiesti pöörase tempo keerises. Päevagi puhkuseta, aga ma ei kurda, sest sain teha VÄGA PALJU põnevaid asju. Tänases postituses keskenduks jumestust puudutavatele väljakutsetele.


  • Esiteks jumestasin esmakordselt Tudeng TV ankruid. Telemeik ei ole naljaasi. Grimmi ruumis peegli valgustusega näeb tulemus välja hele, stuudio platsil tumedam, rambivalguste all hoopis teist moodi ning lõpuks arvutis/teleris täitsa teistsugune. 
      

  Saadet saate vaadata SIIT

  • Teiseks käisin filmi võttel jumestamas. Nii mõnus atmosfäär oli. Kogu meeskond oli väga sõbralik. Näitlejateks olid lennukad ja noored tulevased Vanemuise teatri näitlejad. Ühte nendest ( Ragnar Uustal) tunnete ilmselt sarjast „Ühikarotid“. Tegin meigi kolmele noormehele, kahele neiule ja vanaemale. Kõige suuremaks väljakutseks oli ilmselt blondi noormehe grimeerimine Charlie Chaplin`iks. Chaplin`it kehastav näitleja lubas ta lustakaid vuntse lõigata ja raseerida. Veidi hirmutav oli raseerida täiesti võõrast noormeest, aga sain hakkama. Hiljem määrisin ta vuntsidele vaha ja vaseliini ning seejärel värvisin need süsimusta matti lauvärvi ja silmapliiatsiga üle. Tuunisin ka silmi ja kulme tumedamaks. Pikka võtepäeva jooksul olid inimesed harjunud teda näigema Chaplin`ina. Kui ta meigi maha pesi, vaatasid teda kõik võõra pilguga ja alles hiljem said aru, et tegu on sama inimesega. Hihi :D Alumisel pildil näete kogu mu meigi varusid.          

Kostüümikunstniku assestent, mina, kostüümikunstnik, näitleja, näitleja

 Võttel pakuti väga maitsvat kooki/ Õunad ja lilled samaaegselt, mission impossible


  • Vahepeal tegin ka paar peomeiki. Salamisi võin öelda, et fotoshoodi- ja peo meigid on minu lemmikud.
  • Üks tore uudis on veel. Enne kõiki neid põnevaid väljakutseid sain Ebay-st tellitud counselor`ite paletti ja suure lauvärvidepaletti kätte. Lisaks veel ülipehmete ja kvaliteetsete meigipintslite komplekti. Olen toodetega väga rahul ja soovitan neid südamest. Sarnane originaal firma pintslite komplekt maksab umbes 35 eurot, mina sain need umbes 5 euroga ja kvaliteet on täpselt sama hea. Ime. Ainsaks erinevuseks on firma nime puudumine pintsli käepidemel.
  • Ostsin lisaks veel ühe pakki kunstripsmeid. Huulepulki, lauvärve, huuleläikeid ja jumestuskreeme on mul niigi väga palju. Kui keegi soovib endale lõpumeiki, peomeiki, fotoshoodi või võtte jaoks jumestajat, siis kirjutage gavrilova.margarita@gmail.com

Peagi kirjutan ka igast tootest eraldi arvustuse ;)

Pintslid leiate SIIT
Lauvärvidepaletti SIIT
Peitepulkade paletti SIIT

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar