25.06.14

Jaan(uar)Loodan, et kõik veetsid jaanipäeval meeldivalt aega toredas seltskonnas. Mul avanes võimalus minna Lahemaa Rahvuspargis asuvasse suvilasse Pudisoo külla. Kohale jõudes tervitas meid armas punane tareke valgete akende ja lumivalge uksega. Täitsa muinasjutuline präänikumaja. Autost pea välja pistes tundsin kohe värsket männilõhna.  

 
Kohale jõudsime üpris hilisel tunnil. Minu häid võõrustajaid kutsuti suuremale jaanile ning nad võtsid minu ka kaasa. Seltskond ja atmosfäär olid väga meeldivad. Selgus, et kõik kohalviibijad olid ajakirjandusliku taustaga ning üks nendest oli mu kursaõe kolleeg. Eesti on ikka pisike. Sõime kõhud punni kõigest heast ja paremast ning hiljem rääkisime juttu. 

Öösel käisime rannas. Paks udu ja sinetav merevesi maalisid akvarellilise vaatepildi. Näis nagu oleksime peatunud hetkes, kui maa ja meri sulasid ühte.


Järgmine päev algas ekstra mõnusalt. Võõrustaja Kertu tegi väga maitsvaid pannkooke, smuutit ja kohvi. Mmm.. paradiis mu kõhu jaoks. Hiljem võtsin natuke aega maha. Lugesin ja chillisin niisama. Olin kaks päeva ilma interneti ühenduseta ning nautisin lihtsat elu looduses. Täna jõudsime tagasi linna.

Tänan võõrustajaid. Tänan ka teisi, kes tegid  häid ettepanekuid pühade veetmise osas.

Kuidas teie veetsite jaanipäeva?

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar