18.03.14

Victoria`s Secret Viru keskuses


Olen palju kuulnud, lugenud VICTORIA'S SECRETi toodetest. Tegu on USA brändiga, mis on saavutanud suurt menu üle kogu maailma. Glamora.ee esindus on nüüd olemas Viru keskuses. Glamora tegeleb Victoria`s secreti toodete müügiga. Nende veebipoest kuulsin juba varem. Samas ei julgenud ma midagi tellida ilma, et oleksin saanud nuusutada. Täna mul avanes see võimalus. KÕIK TOOTED LÕHNAVAD I-M-E-L-I-S-E-L-T. Tundsin, et olin sattunud imeliste lõhnadega paradiisi aeda.

Viru keskuse Glamora müügikohast on võimalik osta kehavõisid, lõhnaõlisid, kehaspreisid ja kehakoorijaid. Proovisin kehavõid. See on imelise sametise koostisega. Niisutab väga hästi ja lõhnab veel paremini. Kehakoorijad tundusid ka väga head. Sooviksin neid veel testida. Mina otsustasin endale soetada kehasprei. Valiku tegemine oli väga raske. Nuusutasin ja proovisin tooteid üle poole tunni, kui mitte rohkem. Lõpuks valisin endale ühe värske lõhnalise „Secret Charm“ nimelise toote. See kehasprei on jasmiini ja kuslapuu lõhnaline. Kehasprei on rikastatud aloe vera ja rahustava kummeliga. Proovisin seda juba ka. Pean tunnistama, et lõhn on VÄGA püsiv. Olen väga rahul.


Lisaks sooviksin kiita klienditeenindajat, kes tegi oma tööd suure pühendumisega. Liisi oli väga abivalmis. Lisaks pakkis toote väga armsasse roosasse Victoria`s secreti kotikesse. Sisse pani kolme värvi krõbisevaid roosasid pabereid, mis eelnevalt piserdas Victoria`s secreti spreiga. Mulle isiklikult selline detailideni läbi mõeldud suhtumine väga meeldib.
Kõigele lisaks kehtib praegu ka allahindlus. Soovitan ka teil Viru keskusesse uudistama minna. 

Lisaks võite uudistada Glamora facebooki lehte: https://www.facebook.com/glamora.ee

Olge tublid!

2 kommentaari:

  1. Kui palju Viru keskuses see kehasprei maksis? :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ostsin selle juba aasta tagasi ja peast täpselt ei oska öelda. Aga oli vist midagi 15-19€ kanti. Olen märganud, et nendel on vahepeal ka soodukaid. Ehk on nüüd odavam. :)

      Kustuta