04.03.14

Avoni tooted - TESTITUD!Voila siit nüüd tulebki kauaoodatud Avoni toodete postitus. Aega on möödunud küllalt palju ajast, millal sain Avonilt üllatuskingi. Samas oli ka piisavalt palju aega testida kõiki tooteid väga põhjalikult. Järgnevalt saate lugeda minu arvamust järgmistest toodetest.

Esimeseks võtan ette selle pakki lemmikuima toote. Selleks on Avon experts küünelakki kiirkuivatav sprei. Olin tegelikult ise seda toodet juba varem tellinud ja olen sellest täiesti vaimustuses. See toode teeb elu veidike lihtsamaks. Kui üks pudel on otsakorral, tellin uue. Paraku juhtub nii, et harjudes mugavusega on sellest raske loobuda. Kiire elutempo tõttu ei ole alati mahti oodata, millal küünelakk kuivab. Nii tulebki appi Avoni sprei, mis teeb tõhusalt oma töö ära. Minu jaoks on oluline selle toote puhul ka hea lõhn. Kõigele lisaks on tegu kergelt õlise koostisega, mis niisutab ja pehmendab küünümbrusenahka. Samas ei ole see liiga õline ning seebiga käsi pestes tuleb kenasti maha.Järgnevalt soovin tutvustada Avoni Advance Techniques Styling Straight juuksesprei. Toode on rikastatud keratiiniga. Minu juuksed on niigi üpris sirged, seega olulist muutust ma ei täheldanud. Samas pean mainima, kui hea lõhnaga on KÕIK Avoni juuksespreid. Need on väga värsked ja mõnusad. Olen varem tellinud juustele sära lisavat spreid  ning väga rahule jäänud. Nüüd muutis Avon spreide pakendit ja ilmselt veidi ka koostist, mistõttu algul tundub see juustel veidike raske, kuid peale paari läbikammimist on olukord taaskord kontrolli all. Märkasin, et tänu spreile on mu juuksed vähem elektrit täis. Antud toode saab minult plus punktid.


Samuti sisaldas pakk ka Avoni Solutioni Complete Balance õlivaba näopuhastusvahendit. Mis on mõnusalt vahuse koostisega ja ekstra hea lõhnaga. Puhastab õrnalt nahka ning teeb igati korralikult oma töö. Mulle meeldib. Tellin seda ka edaspidi. Samas pakendil on kirjas, et juhul, kui nahk muutub kuivaks, siis tasub kasutada üle päeva. Minu nahk on niigi kuiv ja eriti talvel, seega ei tasu antud tootega liiale minna. Kaasas oli ka väga praktiline Avon Perfect eyebrow kit. Üldiselt ma kulme ei värvi. Paksud ja tumedad kulmud on ju ikkagi Cara Delevingne`i leivanumber. Samas teistele meiki tehes, teen alati ka kulmud üle selleks, et luua tervikliku looki. Antud komplekti tooniks on Soft Brown. Seda kasutades olin meeldivalt üllatunud, sest see osutus sobivaks nii mulle, kui ka neiule tunduvalt tumedamate kulmudega. Samas ei mõjunud see liiga võõrana meie mõlema nägudel. Selline universaalsus on väga kasulik, sest kataloogist tellides vähenb tooniga mööda panemise võimalust. 


Sain proovimiseks veel üliägeda Avon Colour Attract küünelakki, millega käib kaasas ka väike magnetividin. Protsess on mega easy. Peale tuleb kanda üks kiht Avoni Colour Attract küünelakki, siis tuleb kanda teine kiht ning võimalikult kiiresti ja võimalikult lähedal küüne kohal magnetividinat hoida. Küünele peaks tekkima huvitav zig-zaki muster. Minu jaoks oli see midagi uudset ning põnevat. Kahjuks olen ma liiga koba ning esimese korraga kõik küüned väga ilusad mul ei jäänud, aga eks harjutamine teeb meistriks. Proovisin ka huvitavaid Avoni Solutioni sarja Truly Radiance C- vitamiiniga rikastatud ilukaplseid. Minu jaoks oli tegu jällegi huvitava tootega, sest olen ikka harjunud kreemi pudelist või tuubist välja pigistama, mitte aga pisikesest kapslist. Samas see kogus on täiesti piisav. Tavaliselt tuleb tuubist rohkem, kui vaja ja siis ma ei oska midagi selle ülejäägiga teha, kui salvrätiga ära pühkida. Õnneks selle tootega sellist raiskamist ei ole. Lõhn on tootel samuti meeldiv. Ma pole nahaekspert, aga tundub, et mõned positiivsed muutused on toimunud.


Pakkis leidus ka Avoni Care sarja Cocoa Butter näo-, kätte- ja kehakreem. 
Lõhn on lihtsalt I-M-E-L-I-N-E. Esimesena proovisin kehakreemi või pigem kehavõid. See imendub üllatavalt hästi. Lisaks nii mõnus on tulla kuuma dušši alt ning kreemitada end šokolaadi lõhnalise kehavõiga ning sulpsatada voodisse linade vahele. 


Lisaks sain veel huulepliiatsi ja huulepulga. Huulepliiatseid ma ei kasuta, seega see on jäänud riiulile seisma. Huulepulga toon meeldis mu emale, seega ta sain endale ühe pisikese kingi.


Seniks minu poolt kõik.

Olge tublid ja järge unustage oma naha eest hoolitseda :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar