15.03.14

Sünnade hooaegMõnda aega tagasi ootas mind ekstra lõbus challenge. Nimelt kolmel päeval järjest käisin sünnipäevadel.
Reedel pidas oma sünnipäeva Evelyn. Von Glohi pubis. Atmosfäär oli mõnus, sest Tudeng TV andekate noormeeste kitarri viisid lisasasid peole meeldejääva noodi. Muidugi ei saa unustada ka ühe räppi duo etteastet. Uskuge mind, see lugu jääb kummitama :D „Evelyn, Evelyn. Sa oled minu assistent. Sa oled mu kolleeg.“ :D  Lauale olid potsatanud Evelyni ema tehtud imemaitsvad koogid. Evelyni ema on väga oskuslik kondiiter ning koogid olid lihtsalt perfektsed. Suus sulavad ja marjased.


Järgnevalt oli Kristina sünnipäev. Saime näiteks professionaalses stuudios poosetada ja hullata. Lahe! Enne vaatasime sünnipäevalapse tehtud lühifilme. (Ta õpib BFM-is) Atmosfäär oli kergelt boheemlaslik, kuid see lisas üritusele omapärase ning erilise nüansi. Sain näiteks tuttavaks Margus Prangeliga/. Ta tundus väga sõbralik ja positiivne olevat ning loomulikult väga asjalik.

Trummipõrin Elisa sünna. „Party like a TV star“ oli peo nimeks. Tõepoolest  külalised andsid endast parima. Tänu Elisa ema ja ta ema sõbranna maagilistele kätele olid lauad lokkas kõigest heast ja paremast. Nämm. Seejärel vaatasime lõbusaid klippe ja pilte Elisast. Paralleelselt sellega tegid oma tööd andekad staarfotograafid Jaan Kalmus Jr ja Evelyn Saks. Vaheldumisi tantsumuusika ja ladusate riimidega kitarri viiside saatel tantsiti hommikutundideni.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar