31.12.13

Tudeng.tv jõulupidu15.detsembril või õigemini 16.detsembri öösel toimus meil armsa tudeng.tv perega jõulupidu. Algul salvestati mitu saadet jutti. Sellepärast lükkus pidu juba öö peale. Minul oli tegelikult juba sama päeva hommikul eksam. Sain korralikult testida oma inimvõimeid. Kõigest 2 h ja 30 min und. Uskumatu, et sain ikka kõigega ilusti hakkama. 

Enne pidu olin non-stop õppinud eksamiks ning olin päris väsinud ja juba arvasin, et ei lähe. Otsustasin ümber ja väga hea, et seda tegin. Tudeng.tv tiim on saanud mulle tõesti väga kalliks. Oleme muutumas üheks suureks ja kokku hoidvaks pereks. Ilmselt sellepärast osutus jõulupidu armsate seltsis eriti mõnusaks. Jõulupidu ületas tublisti mu ootused.


Lauale olid kenasti potsatanud kandikud ülimaitsvate sushidega Sushi Plazast. Olin tegelikult mitmel korral proovinud sushit erinevates sushi söögikohtades ja olin veendunud, et need ei maitse mulle üldse. Peale Sushi Plaza sushide proovimist olen täielikult meelt muutnud. Need olid lihtsalt nii head. Paradiis minu kõhule :) Nad täitsid nii ilusti kõhtu, et isuäratavate tortide ja kookide jaoks enam ruumi ei jätkunud.Tegime ka kingiloosi ning meie armas juhatus tegi meile veel boonus kingid. Visiitkaardid. Täitsa uhke. Pidu kestis hommiku tundideni ja oli tõepoolest meeldejääv. Mul on tohutult hea meel, et mul on au tunda kõiki tudeng.tv liikmeid. Nad on tõesti parimad. Ma tänan saatust, et see on meid kokku viinud. Lõbusamaid, töökamaid ja toetavamaid inimesi on võimatu leida. 

 Armastan oma tudeng.tv peret ning soovin kõike parimat kõigile uuel aastal.


Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar