30.12.13

Sleepwalkersi avatseremooniaEnamik teist ilmselt teavad Sleepwalkersist. Võib-olla on isegi mõnda filmi uudistamas käinud. Kes ei tea, siis Sleepwalkers on lühifilmide festival, mis on tegelikult ka Pöffiga seotud. Novembris õnnestus minul viibida Sleepwalkersi avatseremoonial. Tegu oli väga meeldiva üritusega. Oli näha, et kohale kutsutud külalised nägid vaeva oma outfitide valimisega. Smokingud ja kikilipsud, siid, pärlid. Pöffi vein, mõnus atmosfäär ning isuäratavalt kaetud peolaud. Just nii saaksin iseloomustada Sleepwalkersi avatseremoonia üritust.

Kohal olid ka mitmed poliitikud ning meedias tihti kajastust saavad tegelased. Nende seas ka praeguseks juba endine kultuuriminister Rein Lang.

Meile näidati ka Sleepwalkersi festivali sissejuhatavat filmi. See oli omapärane, kuid vaatamata sellele või äkki hoopis tänu sellele, ajas saalis viibijaid naerma.

Ilmselt olete juba aru saanud, et olen suur kino armastaja. Arvan, et külastada filmifestivali tseremooniat oli minu jaoks väga kasuliku kogemus. Kogu see õhkkond oli väga inspireeriv. Loodetavasti õnnestub mul veel külastada sarnaseid üritusi.

Ürituse tegi eriti meeldivaks tudeng.tv girls power. Nendega oli kohe lõbusam. Ja nüüd veidi pilte.

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar