31.10.18

SÜGIS-TALVE LOOKBOOK 2018

Jahedad ilmad on jõudnud ka Eestisse ning aeg on paras üheks inspireerivaks sügis-talviseks lookbook’iks. Kui olete mantlite ja saabaste otsingutel, siis loodetavasti leiate midagi tänasest postitusest.
KLASSIKALINE MUST
Mantel - Mohito (sarnane Reserved)/saapad - kingadkotid/ pluus ja püksid - H&M
Must on alati olnud minu lemmik värv, sest see on klassikaline, professionaalne, elegantne ja sobib kõigega. Seega all black on südamelähedane igal hooajal. Eriti sügis ja talve hooajal, kui lehed on juba ise piisavalt kirkad ja kaunid. Kannan Mohito sooja mantlit, musta liibuvat H&M-i särki ja super skinny teksaseid ning kingadkotid.ee’st tellitud poolsaapad hõbedate detailidega, mis sobivad minu meelest väga hästi musta outfitiga ja on väga mugavad. 

ELEGANTNE BEEŽ
 Mantel - Zara/saapad - kingadkotid/ pluus ja püksid - H&M
Teine klassikaline värvivalik sügis ja talve hooajaks on beež. Stilistid väidavad, et igal naisel võiks olla üks must ja beež mantel garderoobis, et lisada vaheldust, samas näida endiselt stiilne, minimalistlik ja elegantne välja. Beež mantel loob soojema komplekti, mida kandes sobid nagu valatult nii parki kollaste lehtede keskele jalutama kui ka ärikohtumisele. Mantel on pärit Zarast ja seda on ka punast värvi. Pluus ja püksid on ikka H&M-ist ning saapad kingadkotid.ee’st. See konkreetne paar veetles mind ägedate kuldsete detailidega, mis minu meelest sobivad ülihästi soojema beeži tooniga. Ja need saapad sobivad suurepäraselt ka talveks, sest seest on soojad ega lase läbi niiskust. Palju stiilsem alternatiiv rohmakatele talvesaabastele. Konkreetselt need pole enam müügil, kuid valikus on veel palju sarnaseid. Kindlasti vaadake üle. 

KIRKAV PUNANE
                           Mantel - Dorothy Perkins /saapad - kingadkotid/ pluus ja püksid - H&M
Jätkame klassikaliste värvi valikutega ning siin ei saaks üle ega ümber punaseta (või hallita). Antud juhul soovisin lookbook’i tuua punase näol särtsu juurde. Kannan Dorothy Perkins’i mantlit. Palju punaseid mantleid on hetkel ka Zaras. Sügiseks ja talviseks perioodiks sobib suurepäraselt ka veinipunane toon, kui eelistate sügavamat ja rikkalikumat värvi. Saapad on jällegi kingadkotid.ee-st. Mulle hakkasid nii meeldima eelmised talvesaapad, et otsustasin soetada ka sügiseks poolsaapad kuldsete detailidega ning olen rahul.
Lõpetuseks tahaksin toonitada, kui oluline on sügis ja talvisel ajal hoida jalad soojas ning kuivas. Samas saab seda teha ka stiilselt. Ma olen südamest rahul kolme saapa paariga ning soovitan kingadkotid.ee valikuga tutvuda, sest otsisin nii kaua just selliseid. Kõik kolm paari vastavad suurusele ja on mega mugavad. Liim ei tule kuskil lahti ja saapad ei hõõru jalgu.

Lisaks on neid müügil ka palju vahetusjalanõusid tööle, ülikooli või kooli. Samast kohast leidsin ka enda uued lemmikud Adidase vabaaja tossud, mida olete juba ka minu Instagrami pildil näinud SIIN. NII MUGAVAD nagu kõnniksid pilve peal. Adidas ise on neid promonud, kui kuultuurse puhkuse ja pikkade jalutuskäikude jaoks sobivaid tosse, mis summutavad sammudedes asfaldi põrget ja vähendavad jalgade väsimust.

Detsembri lõpuni kehtib veel ka kingadkotid.ee lehel minu sooduskood RITAELU10, mis laieneb kogu kaubale ja annab -10% soodustust. Mina ei teeni midagi selle pealt. Seega kasutage head võimalust soodustuse saamiseks.

Selliseks kujuneski minu sügis-talvine lookbook’i inspiratsiooni postitus. Milline outfit on sinu lemmik? Millist värvi sina eelistad sügisel ja talvel kanda?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar