24.04.18

ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2018

Hiljuti toimus kaua oodatud Ilublogijate kokkutulek 2018, mis toob juba mitmendat korda kirglikuid ja tegusaid ilublogijaid igast Eesti otsast kokku, et korraks maha istuda ja vahetada valdkonna muljeid ning tutvuda uute ilutrendidega. 
Sellel korral toimus üritus väga stiilses Helen Heinroos Hair salongis Tallinnas. Mul on iga kord suur rõõm näha taas mitmeid tuttavaid nägusid. Minu meelest iga aastaga muutub meie seltskond aina ühtehoidvamaks ja arutelud aina avatumaks, mis on minu meelest väga lahe.
Sellel korral oli ka mitu põnevat külalisesinejat. Tutvusime värskete nahahooldussuundade ja trendidega looduskosmeetikas. Oma brändi loomise komistuskividest ning motiveeritusest ja trendidest käisid rääkimas Berrichi ja LUMI loojad. Lisaks toimus ka NYX’i jumestaja väike meigikoolitus.
Ürituselt ei puudunud mu lemmikud sushid Sushi Plaza'st, mis on alati super maitsvad ning erinevad põnevad joogid ja snäkid Realistilt, Somersbylt, Valiolt ja Vichylt.
Suurimad tänud korraldajatele, kes iga kord lummavad oma sooja motivatsiooni ja positiivse energiaga ning heast südamest jaksavad iga kord üsna suurt üritust korraldada. Suured paid ja kallid teile, et toote meid iga aasta kokku. Peagi räägin ka üsna piraka kingikoti sisust. Stay tuned!
Fotod: minu tehtud, Kalev Lait

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar