11.12.17

PÄRNU PUHKUS JA ÜLIHEAD FRUUTI SMUUTID

Möödunud nädalavahetusel võtsime aja maha ja tripisime Pärnusse Tervise ravispahotelli ja Terviseparadiisi sauna- ja veekeskusesse mõnusalt sulistama. Reisikaaslastena saatsid meid eriti maitsvad FRUUTI by Mana smuutid.
Ilmselt pole mingi saladus, et mina olen tõeline smuutide fänn. FRUUTI smuutid võitsid mu südame, sest need on orgaanilised ning ei sisalda kontsentraate. Need on rasvavabad, säilitusainetevabad, ei sisalda lisatud suhkrut ning kogu magusus tuleb looduslikust puuviljades sisalduvast fruktoosist. Pakendil on kirjas ka, et toote soolasus tuleb loodusliku naatriumi olemasolust.
Hommikul sättisin liiga kaua ning hommikusöök jäi söömata. FRUUTI smuuti suutis suurema vaevata hoida kõhu täis ja meele ärksa ning rõõmsana. Saime proovida kolme erinevat maitset: ananassi-kookese, mustika-banaani-õuna ning mango-banaani. Meie mõlema lemmikuks osutus ananassi ja kookose. See oli mahe, mõnusalt kõhtu täitev ning mu lemmiku kookosega. Täiesti vastupandamatult hea. Ma ei saa kuidagi üle ega ümber FRUUTI pakendi minimalistlikust disainist. Love it!
Pärnusse kohale jõudes käisime Mum Cafe`s söömas ning ruttasime hotelli check-ini tegema. Puhkus võiski alata. Tervise ravispaahotellis on ka mõnus spa, kuhu suundusime sulistama. Õhtul sõime Steffani pizzat ning vaatasime Sherlocki sarja. 
Pühapäeval ootasid meid põnevad seiklused Terviseparadiisis. Kõik torud ja sukeldumised said edukalt sooritatud. Hiljem soojendasime end jaapani vannis ning kinnitasime keha Sweet Rosie pubis. Täitsa mõnus oli vahelduseks vahetada pealinna kärarikkast miljööd tunduvalt rahulikuma Pärnu vastu. Kaasakiskuvate rütmide ja kõlava kaasalaulmise saatel suundusime tagasi koju.

Olge tublid!
Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar