18.12.17

JÕULUKINGI IDEED 2017


Aeg lendab ikka kiiresti. Uskumatu, aga tõsi juba sellel nädalal ongi jõulud. Minul on kingid veel täitsa ostmata. Kui ka sina maadled sama murega, siis loodan, et tänane postitus osutub kasulikuks. Reastasin eelkõige asjad, mida ise sooviks ning ka teistele ise kingiksin. 

1. Kaua soovitud MorpheX Jaclyn Hill lauvärvide palett, mis sisaldab endas kõiki toone, mida ühel jumestajal või meigihuvilisel vaja võiks minna. Youtube`i ülevaadete põhjal peaks olema ka väga hea pigmendiga. Karbikesest leiate 35 tooni, mille seas nii matte kui metallik toone alates soojadest kuni külmadeni välja. Ise salamisi väga soovin seda, kuid hetkel on kallis transporditasu mind peatanud. Kui keegi soovib tarnet jagada, andke märku. Seda saab tellida ainult Morphei ametlikult lehelt. 

2. Mu elu muutus peale Tangle Teezer juukseharja ostmist. Well elu kõlas dramaatiliselt, kuid juukseid puudutav osa sellest kindlasti. Parim toode, mis aitab pusasid lahti kammida. Ei kujuta küll enam ette tavalise kammi juurde tagasi pöördumist. Müügil näiteks Kaubamajas. 

3. Topelt klaasiga kruusid näevad igal laual ja olgem ausad ka Insta piltidel laitmatult ilusad. Pealegi tassides seda köögist elu-või magamistuppa ei põleta sa enam ühtegi näpukest. 

4. Kui kingi saajale meeldib katsetada, kutsuda külalisi külla ning ta peab lugu huvitavatest kokteilidest, siis kokteilide valmistamise komplekt sobiks suurepäraselt. Sarnase leiate näiteks Tigerist. 

5. Raske on sõnadesse panna, kui kaua olen tahtnud endale Daniel Wellingtoni stiilset käekella. Hetkel on nendel saadaval ka väga ilusad komplektid käevõruga. Kasutades minu koodi "MARGGAV" saate -15% allahindlust kuni 31.12.2017. Raske on kindlalt öelda, mis särab rohkem, kas DW kell või minu silmad seda nähes. Kindlasti suurepärane kink nii naisele kui ka mehele, kes peab lugu kvaliteedist. 

6. Soe neutraalset tooni sall on alati parim kink. Iidne külmavarese vanasõna ütleb, et salle ei saa kunagi olla liiga palju (vähemalt mina arvan küll nii). Sarnase leiate Zarast või H&M-I meeste osakonnast. 

7. Kui kingi saaja tegeleb aktiivselt trenniga, siis tasub mõelda näiteks BCAA, proteiini või kollageeni peale. Suure valiku avastasin näiteks ICONFITi lehel. Proteiinipakikese kohta on sellel väga pidulik disain, mis sobib kenasti jõulukingiks. Lisaks leidub nende lehel Chia seemneid ja Goji marju, mis sisaldavad palju vitamiine ning kasulikke toitaineid. 

8. Talvised õhtud on teadagi kõledad ja pimedad. Mis saaks olla parem, kui õhtul sooja pleedi all kaisus mõne põneva sarja vaatamine? Just nii, seda on võimatu ületada. Suure valiku sossusid pleede leiate näiteks Jyskist. 

9. Kui hindate head muusika kvaliteeti ja olete tüdinenud alatasa sassis ning segavatest juhtmetest, siis BEATS by dr.dre juhtmeteta kõrvaklapid on kindlasti heaks lahenduseks. Eriti soovitan neid trennis käijatele. Leiate näiteks RDE.EE kodulehelt.

Iga toode sisaldab linki paksemas kirjas, mis loodetavasti muudab kingiotsingu kergemaks.

Ilusaid saabuvaid pühi!
Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar