03.03.15

REVIEW: KEVADEST PAKATAVAD AVASTUSED AVON`IST


Nädalavahetusel keerasin kalendri lehte ja avastasin, et kevad peaks kohal olema. Paraku Eesti ilm pole sellest veel teadlik. Ärge laske sellel faktoril oma tuju rikkuda. Põhiline, et kevad valitseks südames ja hinges. Selleks otsustasin muuta mõned asjad oma elus. Esiteks vaatasin üle oma toitumise. Püüan nüüd rohkem süüa puuvilju, juurvilju ja puhastest toorainetest toite. Hommikul riidesse pannes püüan valida värvilisi kevadest õhkavaid riideid. Tõin värskeid lõikelilli koju. Samuti potsatasid minu meigi riiulile uued tooted, mis suutsid kiiresti pugeda mu südamesse. Tutvustan täna teile ka mõnda nendest. Äkki enne naistepäeva avastate ka hea kingiidee või lihtsalt uue lemmiku.


Minu Tallinna elukohas pole vanni. Seega üritan pikendada dušis käimisi ja muuta neid meeldivateks. Selleks vahetasin oma lemmik apelsini lõhnalise ja energiast pakatava dušigeeli hoopis lõhna poolest lõõgastumist soodustava vastu. Kevade hakul annab talveväsimus endast märku. Peale pikka päeva tahaks väga lõõgastuda. Selles osas aitab mind hästi Avon Naturals Body Care sarja uued tooted „Comforting“. Magusa viigimarja ja mahlase ploomi rikkalikud lõhnanoodid moodustavad kerge loori, mis vähemalt mulle mõjub lõõgastavalt. 

Olin meeldivalt üllatunud peale selle sarja toodete esimest kasutamist. Esiteks pole ma kunagi magusate lõhnade suur armastaja olnud, kuid selle sarja toodete  lõhnas on tunda värskendavat nüansi. Ilmselt sellepärast need tooted mulle ka meeldivad. Mul on Avon Naturals Body Care sarja „Comforting“ dušigeel, ihupiim ja kehasprei. Ihupiim muide niisutab väga hästi ja jätab kerge lõhna loori nahale. Tavaliselt meeldib mulle peale pesu ja kreemitamist juua hommikumantlis teed ning enne magama minekut natuke lugeda. Õhus on siis tunda vaarikatee ja viigimarja ihupiima lõhna, mis üheskoos moodustavad väga mahlaka ning meeldiva kombinatsiooni.


Kuu avastuseks võib lugeda Avon`i toonivat huulepalsamit. Heaks alternatiiviks liiga erksatele huulepulkadele on õrnalt tooniv huulepalsam. Mu huuled vajavad talvel/kevadel eriti intensiivset niisutust. Kuivadele ja katkistele huultele ei jää huulepulk kunagi kenasti. Enne tuleb huuli niisutada palsami abil ja laste sellel imenduda. Alles seejärel saab huulepulka peale kanda. Mul on tihti hommikul kiire ja siis seisan silmitsi pisikese dilemmaga. Üldjuhul olen niisutanud huuli kodus ja värvi peale kandnud alles trammis.

Nüüd leidsin parema viisi. Suureks abimeheks osutus Avoni tooniv huulepalsam. See sisaldab hooldavat mesilasvaha, sheavõid ja e-vitamiine. See tooniv huulepalsam niisutab ja lisab värvi. Mul on eriti kevadist tooni huulepalsam, mille nimeks „Reviving Raspberry“. See huulepulk on lõhnatu. Minu jaoks on see suur pluss. Samuti sellel tootel on väga minimalistlik ja ilus valge pakend, mistõttu on seda kerge eristada teistest huulepulkadest. Kui kannan peale ühe kihi toodet, jääb see kergelt läbikumav. Teise kihi pealekandmisel muutub värv intensiivsemaks. Selle toote abil säästan hommikul aega ja ruumi meigikotis. Lisaks on sellel eriti soodne hind. Igati mõistlik ost.


Viimasel ajal olen hakanud tihedamini näomaske tegema. Sõrmega on üsna tüütu neid peale kanda. Avastasin, et Avon`i uue sarja jumestuskreemi pintsel sobib suurepäraselt maskide pealekandmiseks. Peale kasutamist on seda kerge pesta jooksva sooja vee all. Lisaks hind on väga soodne. Olen väga rõõmus sellise väikese avastuse pärast.

Kaks laulu teile kevadisse õhtusse ka: (Klikides avaneb Youtube`i video)Olge tublid!

Etteruttavalt soovin ilusat naistepäeva!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar