17.04.14

Spring/summer haul: H&M, Seppälä, New Yorker


Kord uitasin liiga kaua poodides, mille tulemusel jõudsin koju mitme kotiga. Mul on hea meel, et sain peaaegu kõik wishlisti asjad ostetud. Nüüd saate ka teie piiluda minu ostukottide sisse.

 H&M ja T-Shirt Store

Minu favoriit nr. 1. Lõpuks sain ma Celine prindiga t-särgi. Kui tahad endale ka sellist, siis osta poest t-särk võimalikult basic ning ümara kaelusega. Enda oma ostsin H&M-st. Seejärel mine internetist mälupulgale tõmmatud pildiga Kristiine keskuses asuvasse T-Shirt Store poodi ning nad teevad korraliku prindi kõigest 15 minutiga. Jäin tulemusega väga rahule. 

 H&M

Neid maomustriga slip on sneakers`e nägin esmakordselt tumbleri pildil. Võin öelda, et see oli armastus esimesest silmapilgust. Okei võib-olla teisest. Esimesest silmapilgust armusin leopardi mustriga sneakers`itesse. Paraku magasin õige suuruse septembris maha. Arvan, et maomustriga alternatiiv oli üsna heaks valikuks. Minu peas keerlevad outfitid, millega neid kannaksin.

 H&M

H&M-st leidsin kerged sortsid. Nende värvi saab muuta keerates vastava poole. Nii lahe. Outfiti valimisel on kohe kaks korda suurem mänguruum. Üks pool on tumehall ja teine virsikuoranž. Nad on väga kerged ja kuivavad kiiresti. Perfektsed randa minekuks või trenniks.
 
 H&M

Mu uus armastus. Suured donut bun`id. Nende abil tehtud soeng jätab väga korrektse ja hoolitsetud ilme. Love it!

Seppälä

Ostsin veel tavalised mustad slip on tennised. Lähtusin praktilisusest ning peagi (loodetavasti) lähenevast suvest.

 New Yorker

Viimaseks must kleidike, mis oli kolmekordse allahindlusega. See pole päris minu cup of tea, aga vahel asjad vajavad harjumist. Leidsin selle New Yorkerist

Tänaseks kõik. Kas olete juba kevade/suve shoppinguga algust teinud? Ootan teie vastuseid kommentaarides :)

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar