25.04.14

Make-up by H&M

Kui minu eelmine postitus suutis teis tekitada Stockholmi reisimise himu, siis lugege edasi. Järgnevalt tahan teile tutvustada paari H&M-i ilumaailmast leitud toodet. Ostsin need veel jaanuaris, aga hiljuti sain teada, et need tooted peaksid praegu veel müügil olema. Kahjuks Eesti H&M-ides kosmeetikat ei müüda.

Esimeseks tooteks on Concealer by H&M. Poes sai valida mitme tooni vahel. Kahjuks testreid polnud, sellepärast võtsin võrdlemisi heleda (nr12 White Sand). Tegu on vedela concealeriga.  Lõhn pole küll väga mahe, samas pole ka pealetükkivalt lämmatav. Võin julgelt kiita katvust. Jume näeb värskem ja säravam. Paraku on ka miinus. See koguneb pisikestesse kortsukestesse ning juba poole tunni möödudes peab korra salvräti või puhta näpuga kogunenud peitepulka hajutama. Hind oli 49 rootsi krooni, kui ma ei eksi. Concealeri mõistes päris hea diil. Kas ostaksin seda uuesti? Võib-olla. Samas pole kindel, sest tellisin ebayst suure concealerite paletti, mida ilmselt jään elu lõpuni kasutama. Hihi :D

Teiseks tooteks on Lip pen by H&M. Ka neid oli mitmes toonis. Mina valisin Papaya Punchi nimelise. Tegu on keeratava paksu huulepliiatsiga, mis on huulepulga üheks kergemaks alternatiiviks. Algul olin vaimustuses toote/tooni kergusest ja mõnusast mahedusest. Hiljem mõistsin, et selle lip peni koostises pole minu jaoks piisavalt pigmenti ning see ei lisa huultele piisavalt mahlakust. Lisaks püsivus on väga halb. Toode kulub väga kiiresti maha. Kas ostaksin uuesti? Ilmselt mitte. 

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar