16.04.14

Idamaised maitseelamused Chi-st

Olen korduvalt möödunud Solarises  Chi linaga kaetud üüripinnast ja lugenud silti „Avame peagi“. Ilmselt mitmed teavad, et lõpuks ongi idamaise söögikoha uksed valla. Lõppuks sain ka mina seal käidud ja järgnevalt sooviksin ka teiega jagada arvamust sellest söögikohast.

Kohe sisenedes tundus atmosfäär väga meeldiv. Koht on avar ning lauad on väga korrektselt serveeritud. Koht, kuhu istusime osutus väga hubaseks. Teenindajad olid meeldivalt positiivsed, samas ei pakkunud entusiastlikkusega üle. 


Uue idamaise restorani rikkalikust menüüst võib leida Hiina, Thai ja Indiapäraseid toite, mis pakuvad suurepärast maitseelamust. Tõepoolest menüü on nendel üks korralik Tammsaare köide A4 formaadis. Kõik toidud tundusid isuäratavad, aga esimesel korral otsustasime kindla peale mineku kasuks. Teisisõnu krõbe kana mee ja chilli kastmes seesamiseemnetega ning nuudlid kana, juurviljade, krevettide  ja küüslauguga. 
Toitu ei pidanud väga kaua ootama. Lisaks armsa sugulasega juttu vestes lendas aega imekiiresti. Kui roogasid proovisin olin meeldivalt üllatunud. Kana tundus krõbe samas piisavalt kastmene. Valitud nuudlitega  jäime samuti rahule. Hindade ja portsude osas tasub mõlemaid jagada kaheks. Teisisõnu soovitan toreda kaaslasega seda kohta külastada.

Arvan, et LÕPUKS olen ka Tallinnas leidnud lemmiku koha, kus pakutakse aasiapäraseid toite. Üle Chi läve astusin väga skeptilisena, sest eelmisel korral külastasime Mandariini, mis jättis mulle väga halva mulje. Olin valmis halvimaks, aga sain hoopis väga hea elamuse nii toidu, kui atmosfääri osas. Soovitan soojalt.

Restoran asub Solarise 0.korrusel ning toitu on võimalik ka kaasa osta 1.korrusel asuvast take away letist.

Meeldivat Chi avastamist.

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar