08.02.14

Tudeng TV Stockholmi trip
Käisime kullakalli Tudeng TV tiimiga Stockholmi kruiisil. Erinevatel põhjustel ei saanud päris kõik liituda, kuid suvel teeme kindlasti uue tripi. Reis oli väga lõbus ja meeldejääv.


Tegelikult teeb mulle endiselt veidi nalja, kuidas tripi plaan alguse sai. Olin üle pikka aja nädalavahetusel Ida-Virumaa kodus. Oleme kogu perega Club One`i kliendid ning Tallink on alati nii hooliv oma klientide suhtes, et saadab aasta lõpus soodsaid pakkumisi. Nii astuski ühel toredal hommikul minu ema sinise Tallinki voucheri kaardiga minu tuppa. Ema käis välja idee, et kui soovin võin sõpsudega soodsalt reisile minna. Kirjutasingi mõnele kullapaile. Plaan hakkas ilmet võtma. Plikside kajut oli täis. Hakkasime mõtlema, mis me ikka ainult neljakesi lähme. Nii kutsusimegi ka teised soovijad Tudeng TV-st kaasa. Lõpuks oli kuus kajutit rõõmurulle täis. Saime teada, et TLÜ riigiteaduse tudengitel on traditsiooniks tripida talvel Stockholmi. Algsel paika pandud kuupäeval ei saanud kajuteid, sest kõik oli välja müüdud. Nii ühendasimegi jõud ja otsustasime tripida samal kuupäeval. Tänu suurepärasele seltskonnale oli reis väga äge.  Mängisime mänge, naersime südamest, tantsisime ja tegime palju muud lõbusat.

Stockholmis jagunesime. Osa läks Tudeng TV eksperimenti tegema/filmima, osa läks oma teed uudistama ning meie neidudega läksime sööma ühte väga vingesse aasia söögikohta. See asub Stockholmi  shoppingu  tänaval. Maksad 95 seki  ja saad süüa piiramatus koguses aasia päraseid hõrgutisi, magustoite ning sushit. Kõik maitseb seal imehästi. Osa riigiteaduse tudengitest käis ka seal ning olid samuti kohaga väga rahul.
Söögikoha kohta leiad rohkem infot siit: http://www.bamboocity.se/

Käisime Galleriani ostukeskusesses, sest ega Bik Bok ja Gina Tricot  ning Regal saa vahele jääda. Läksime H&M-i ka korraks. Riideid proovida eriti ei viitsinud, seega ostsin endale paar kosmeetika toodet. Esimeseks esemeks on vedel peitepulk. Olen seda juba üle nädala kasutanud ja mulle hullult meeldib. Lisaks ostsin virsikuroosa huulepulgapliiatsi (ei tea täpset terminit). Hiljem uudistasime teistes poodides. Sain endale Accessorize poest kaelakee 70% allahindlusega. Eesti Accessorize poes on need kaelakeed endiselt täishinnaga. (Hiljem teen postituse ostudest.) Pärast tegime tiiru suveniiri poodides ning ostsime laevale head ja paremat toidukraami kaasa. Tagasitee oli sama lõbus. Tudengid on nagu ikka väsimatud.

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar