08.02.14

Viimane Vegas, Bershka, Kohvik MMUAHÜhel kenal päeval käisime minu kullakalli sugulasega shoppamas Rotermanni kvartali poodides, Coca-Cola Plazas filmi vaatamas ning seejärel külastasime Tallinna Kaubamajas asuvat kohvikut MMUAH. See päev oli nii mõnus, et tahan selles ka teile pajatada.

Alustan sellest, et mu sugulane on parim filmisemu. Peaaegu iga kord, kui kohtume, lähme kinno. Mõlemad eelistame Coca-Cola Plazat Solarise kinole, seega vaidlusi meil tavaliselt ei tekki. Lisaks on alati mõlemale meelepärase filmi valimine osutunud lihtsaks. Kõige tippuks on temaga peale filmi hea muljeid jagada.
Käisime vaatamas Viimast Vegast. Olen järjekordselt postitusega hilinenud ning kinos seda filmi enam ei näidata. Kui teil tekkib võimalus seda vaadata, siis soovitan soojalt seda teha. Saate naerda ja mitte ainult. Filmis on päris palju hang overi filmile omaseid elemente, KUID peategelased on eakamad ja elukogenumad mehed. Just see lisab sellele linateosele omapära. Tegelastel on minevik, kogemused ja elulood, mida samuti näidatakse. See kõik on mõjutanud peategelaste kujunemist, sellisteks nagu nad parasjagu filmis vaataja ette astuvad. Film räägib sõprusest, eneseohverdusest, saladustest, armastusest ning vingetest Vegase pidudest.
Treilerit saate vaadata siit: http://www.youtube.com/watch?v=zKiLs1iBgmgNagu juba eelpool mainisin, siis enne filmi vaatamist käisime Rotermanni kvartali poodides. Leidsin enda tahvelarvutile lõpuks uue kotti. Tegelikult on see mõeldud vist klatš-kotina, kuid tahvelarvuti mahtus sinna kenasti sisse ja mustril ning hinnal polnud väga viga midagi. Veel meeldis üks kuldne kaelakee igaviku sümboliga, kuid paraku jäi see poodi. Olen viimasel ajal püüdnud olla endaga aus ning mitte kokku osta kraami, mis mulle küll meeldib, kuid mida ma suurema tõenäosusega üle paari korra ei kanna. Olen pigem statement kaelakeede fänn, seega see pisike kett jäi ootama õiget ostjat. Kott on pärit Bershkast. Päeva lõpetasime ühes minu meelest cupcakeide poolest parimas kohvikus MMUAH. Tõesti väga hubane, stiilne ja hea koht. Olin kuulnud lugusid nende maitsvatest cupcakeidest ning otsustasin, et õige aeg on proovima minna. Need jutud osutusid tõetruudeks. Cupcakeid olid suus sulavad ning tee oli marjasemast marjasem. Vaarika armastajana võtsin vaarika maitselise cupcakei ning mu sugulane proovis karamelli oma. Mõlemad olid maitsvad, kuid järgmine kord eelistaksin  karamelli oma.
See päev oli mõnus. Ootan juba kordust.

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar