10.02.14

Eesti Laul 2014Mul õnnestus käia Eesti Laulu I ja II poolfinaalil.

Esimesel poolfinalistide salvestusel, R 7.veebruaril astusid üles:
    “Amazing” – Tanja
    “Flame” - The Titles
    “Resignal” – Wilhelm
    “Solina” - State of Zoe
    “Sandra” – Nimmerschmidt
    “Maailm on hull” – VÖÖRAD
    “Maybe-Maybe” - Super Hot Cosmos Blues Band
    “Kus on EXIT?” - August Hunt
    “Tule ja jää” – Kõrsikud
    “City Lights” - Sofia Rubina

Teisel poolfinalistide salvestusel, P 9.veebruaril astusid üles:
   “Search” - Norman Salumäe (Norman Salumäe)
    “Lootus” - Lauri Pihlap
    “Muud pole vaja” - Nion
    “Elu” - Maltised
    “Supernoova” - Lenna
    “Fearful Heart” - MiaMee 
    “Für Elise” - Traffic
    “Siin või sealpool maad” - Maiken
    “Kui tuuled pöörduvad” - Sandra Nurmsalu
    “Laule täis taevakaar” - Brigita Murutar 

Inimesi oli väga palju ning enamasti noored. Salvestus oli väga hästi korraldatud. Polnud tohutut venimist ning publiku ärakasutamist. Kõik esinejad tegid väga hea töö ning andsid endast tõesti 101%. Ootasin väga Lenna lugu, aga pettusin selles. Teised nägid koreograafia, kostüümide ning kogu esinemise läbi mõtlemisega palju vaeva. Rääkimata laulmisest. Lenna tuli lavale tavalistes teksastes. Oli sama sõbralik nagu ikka, aga ta esitlus jättis külmaks. 
Sooviksin tohutult kiita Tanjat. Olin meeldivalt üllatunud. Kindlasti vaadake tema esinemist, kui see telesse tuleb (või järelevaatamisse). On mida oodata. Samas olin kogu loo jooksul tohutult mures, et ta viga ei saaks, sest kogu koreograafia oli piisavalt ekstreemne. Samas ta suutis veel väga hästi ka laulda. Unreal. Kui võte läbi sai, siis oli ta täiesti hingetu ega suutnud rääkida ning longates läks lavalt ära. Mul oli temast nii kahju. Imetlen tema töökust ja julgust selliseid trikke laval teha.
 Tanja

Mis puutub lauludesse, siis olgem ausad, need on pigem Eesti auditooriumi jaoks. Sellel aastal on Eurovisiooni jaoks lugu valida eriti raske, sest kõik nad pole tegelikult Euro lood.  Vaatamata sellele on mul paar favoriiti. Maikeni (“Siin või sealpool maad”) etteaste jättis väga hea mulje. Mulle tohutult meeldis tema hääle võimsus. Tundsin, et mul oli kogu loo jooksul kananahk. Samuti meeldis Sandra Nurmsalu lugu, kui “Kui tuuled pöörduvad”. 
Sandra Nurmsalu

Outfitide osas sooviksin mainida Nion bändi laulja riietust. Sulgedest tehtud suured õlakud/varukad nägid väga šeffid välja. Samuti meeldis mulle Sandra Nurmsalu kleit. Tema outfiti eest hoolitses Kärolin Kuusik. 

 Maiken

Kogu salvestus jättis väga hea mulje. Nägin ka Heidy Purgat. Au ja kiitus talle. Ta väsinud näost oli näha, et tööd oli ta teinud piisavalt palju. Aitäh kõigile, kes veetsin need kaks päeva ETV stuudios. Atmosfäär oli väga sõbralik ning tore.
 Olge tublid!
 Traffic
 Lauri
 August Hunt
 "See maailm on hull ja ma tunnen end hästi siin". 
Teele ja hullud
Maltised

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar