05.05.19

The Body Shop'i Fuji Green Tea sarja värskendav jõud

The Body Shop oli nii armas ja saatis mulle katsetamiseks paar toodet, mida olen juba ammu tahtnud testida. Arvan, et kellegi jaoks ei ole enam üllatus, et olen suur The Body Shop’i brändi armastaja ja eriti fännan nende banaani kehavõid, millest kirjutasin ka eelmisel suvel. Leiad selle postituse SIIT.
Täna keskendun Fuji Green Tea kollektsioonile. Esimeseks tooteks on Fuji Green Tea sügavpuhastav peanaha ja juuste šampoon. Struktuurilt meenutab soola või suhkruga kehakoorijat, mis sulab mõnusalt näppude vahel. Tõsiselt efektiivne toode, mis puhastab juukseid laitmatult igasugustest juukselaki, kuivšampooni, juuksevahu ning muude toodete jääkidest. 
Samas ei tasu seda toodet liiga tihi kasutada. Soovituslik on pigem kord nädalas või vastavalt vajadusele ehk oleneb, kui palju soengu viimistlustooteid igapäevaselt kasutad. Mina ei kasuta praktiliselt üldse, seega mulle piisab ka korra nädalasest kasutusest, et välja pesta kiiremal päeval pähe pritsitud kuivšampooni. 

Väike hoiatus ka blondeeritud või värvitud juustega neiudele. Kuna mul on blondeeritud salgud, mis on ka toonitud külmemaks, siis esimesel kuul peale värvimist mu juuksur ei soovitanud üldse sügavpuhastavat šampooni kasutada, kuna toode on nii tõhus, et võib ka tooni maha pesta. Nüüdseks on möödas juba üle poole aasta peale värvimist ning tükk aega olen saanud taas seda kasutada. 

Teisena katsetasin Fuji Green Tea värskendavat palsamit. Pean tunnistama, et olen väga kehv palsamite kasutaja. Kui pesen pead, siis alati on kiire ja piirdun šampooniga. Päevadel, kui on aega, teen pigem sügavniisutavat maski ning iga kord kasutan otstel argaani õli. Loomulikult uue toote saamisega oli mul suur tung seda proovida ja kohati ka enda järjepidevust proovile panna. Põhjus, miks ma pole varasemalt suur palsamite fänn olnud on see, et mu pea muutus alati kiiremini rasuseks. Isegi siis, kui kandsin seda ainult otstele. 

Vaatamata sellele otsustasin anda The Body Shopi palsamile võimalusele ja ei kahetsenud. Alustuseks lõhn on meeldivalt värske. Mulle väga meeldivad igasugused kurgi, oliivi, piparmündi ja teepuu lõhnad. 

Teiseks toote koostis on väga hea. Silikoonivaba koostis. Rikastatud rohelise teega Jaapanist ja Ausa Kaubanduse meega. Lisaks sisaldab ka sojaõli, mis on rikas erinevate rasvhapete poolest. 

Ma ei märganud, et peale The Body Shopi palsami kasutust oleks mu juuksed kiiremini rasuseks muutunud. Küll aga juuksed on palju pehmemad ja siidisemad. Hetkel olen jäänud seda ka kasutama pikemalt ning olen rahul. Sain ka juuksurilt kiita, sest tegelikult palsamit on vaja selleks, et juukse struktuuri taas sulgeda peale pesu šampooniga. Mina näiteks seda varem ei teadnud. 
Kokkuvõttes võin öelda, et mõlemad tooted väga meeldivad ja kui otsa saavad, siis ostan hea meelega juurde. Julgen soovitada ka teile. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar