29.08.17

MILLINE BAREBELLSI PROTEIINI MAIUS ON MU LEMMIK

Need, kes jälgivad mind Instagramis ilmselt juba teavad, et alates 2016. aasta sügisest vaatasin põhjalikult üle oma toitumise ning hakkasin 3x nädalas trennis käima. Sellest ajast saati püüan toidu osas teha targemaid valikuid. Sellest tulenevalt viskasin menüüst välja pea kogu räpstoidu: burgerid, friikad, pizza, šokolaadi, saiakesed, viinerid, vorsti, valge pasta, valge saia, hapukoore, maitsestatud jogurtid ja valmistoidu. 

Vaaritan nüüd pea iga päev prep meale ning püüan tarbida ainult kasulikke rasvu ning kaua seeditavaid süsivesinikke täisterajahust toodete näol. Üldiselt pole ma suur magusasõber, kuid vahel ikka tuleb tuju. Selleks juhuks on mul alati käepärast Barebellsi tooted. Need maiused võtavad hetkega magusaisu ära ning samas sisaldavad ka üsna suurel hulgal proteiini. Ma pole toitumisekspert, kuid pean tõdema, et toitumisalane informatsioon pakendi tagaküljel on paljulubav. 

Barebellsi bränd kuulub GKR Brandsi alla täpselt samuti nagu NOCCO joogid. Proovisin ära nende pudingud, proteiinirikka pähklikreemi ja proteiinibatoonid. Nende tooteid leiab näiteks Myfitnessis, Arigatos, Tallinna Kaubamajas, Stockmannis ja suuremates Selverites. Kui soovite lisainfot, siis kirjutage julgelt GKR Brandsi Facebooki SIIA ja jälgige neid Instagramis Barebells.est.
Pudingud ja proteiini pallid
Proovisin kolme maitset: vanilje, maasika ja pirni-vanilje. Tekstuurilt on need tahkema pudingu moodi, samas suus sulades muutuvad kreemiseks. Minu lemmik oli viimane. Pirni-vanilje puding meenutas kreemjast limonaadi ning jäätise maitsekombinatsiooni. Raske kirjeldada. Peate proovima, et mõista. Tekstuurilt kõik kolm olid sarnased. Maasika pudingu maitse sarnanes pigem metsmaasika omaga. Vanilje sobiks ilmselt klassikaliste maitsete armastajatele. 

Pudingutele raputasin veidi peale proteiini palle. Tegu on siis krõbuskitega, mis on kaetud kerge šokolaadi kihiga ning lisavad pudingule eriti mõnusa krõmpsu naudingu. Kusjuures kuumal pudrul  sulab šokolaad mõnusalt ümbert ära ja oi kui hästi see maitseb. Kindlasti väärt proovimist.
Proteiinibatoonid

Proovisin samuti kolme eri maitset proteiinibatoone: kookose ja šokolaadi, karamelli ja indiapähkli ning küpsiste ja kreemi. Olen suur kookose sõber ning väikesest saati olen alati armastanud Bounty šokolaadi. Just kookose omast sai minu uus lemmik. Pähkli ja karamelli oma oli kaetud ohtrate pähklitega ning küpsise maitsega sisaldas silmnähtavaid krõmsusid küpsise tükke. Aga pean tõdema, et need proteiinibatoonid on parajad magusapommid ning nendega ei tasu kuritarvita. Pigem tasub suhtuda nendesse, kui maiustustesse. Need ei tohiks asendada korraliku täisväärtusliku toidukorda.
Pähklikreem
Saia ma ei söö, seega pähklikreem läks käiku aurava pudru peale ning vahel määrisin banaani-proteiini pannkookidele. Kinniseotud silmadega ei teeks maitsel vahet, kas söön Barebellsi pähklikreemi või Nutellat, kuid toiteväärtust vaadates on vahe ilmselge ning mu poolehoiu pälviks kindlasti Barebellsi pähklikreem. 

Tervislik ja mitmekülgne toitumine ei tähenda endale EI ütlemist. Tervislik toitumine on nüüdseks muutunud minu jaoks täiesti tavaliseks nähtuseks ning ütlen ausalt rämpstoit ei isuta enam üldse, sest tean, et selle söömine lõpeb kõhuvalu ja raske tundega kõhus. Samuti tervislikus ratsioonis leidub nii palju uusi kombinatsiooni. Ütleks, et see oli minu jaoks täiesti avastamata maa. Ma ei tunne, et piiraks end kuidagi. Pigem teen suure teene endale ning investeerin paremasse enesetundesse. 

Olge tublid,

Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar