25.08.17

IMELISE LÕHNAGA HANDMADE VANNIPALLIDE KOORIJAD

Pean tõdema, et kui esmakordselt avasin Handmade vannipallide käsitööna valminud greibi kohvikoorija ja Take Me to Bali näokoorija ei suutnud ma oma nina pakikestest kuidagi eemale hoida. Lõhn on NII NII HEA, et pista kasvõi kohe nahka. Kuid seda teha siiski ei tasu, kuna tegu on eeterlike õlisid sisaldavate kvaliteetsete kehakoorijatega. Ütlen ausalt ma pole juba ammu niivõrd rõõmustanud mingi toote efektiivsuse üle, nii nagu seda tegin peale Handmade vannipalide  koorijate kasutamist.

Nagu eelpool mainisin, siis proovisin kahte koorijat. Kõik Handmade vannipallide tooted ning koostisosad on kergesti leitavad nende kodulehel: http://www.vannipallid.eu/

Take me to Bali näokoorija
Take me to Bali näokoorija on peene striktuuriga ning sisaldab kookosetükke. Toode on mõnusas suures potsikus. Lõhnab kookose ja Pina Colada järgi. SEE LÕHN ON VÕRRATU. Ma ei suuda lõpetada selle nuusutamist. Kerge aroom jääb hiljem ka nahale. Toote hind 10,49 eurot.

Koostis
Kookospuru, rafineerimata suhkur, aluseline komponent, viinamarjaseemne- ja kookoseõli. Suhkur eemaldab surnud naharakud, kookosetükkid tagavad õrna koorimise. Viinamarjaseemneõli niisutab hästi ja vähendab silmade ümbruses olevaid kortsukesi. Sooja veega kokku puutumisel muutub koorija piimjaks ning hõlpsalt maha pestavaks.


Tulemus
Proovisin näokoorijat nii näol, kui kehal. Pean tõdema, et mulle meeldis selle tulemus kehal isegi rohkem. Näol kasutan endiselt ainult MOSSA tooteid, kuid kehakoorijana on see lihtsalt imeline leid. Nii niisutatud nahaga pole ma varasemalt kunagi pesust väljunud. Esmakordselt minu kuiva nahka ei kiskunud üldse ning ma ei pidanud kreemitama. Jaanide ajal proovisin seda ka saunas. Kuumus sulatas suhkru ning tulemus jäi veelgi parem. Kui teil on sauna kasutamise võimalus, siis soovitan soojalt. 


Skindetox greibi kohvikoorija 
Toode tuli kvaliteetses paberkotikeses, mis on taassuletav. Hinnaks on 11.99 eurot. Seda ehtis armas roosa lips, mis on ühtlasi Handmade vannipallide tunnusvärv. Esmapilgul arvasin, et toote pakend on äärmiselt ebapraktiline, kuna pesuruumis ilmselt saab märjaks ning toode saab kannatada. Pean tõdema, et toodet kaitseb seestpoolt vett-tõrjuv pakendikiht, seega säilib see kenasti. Lisaks kuna tegu on käsitööna valminud puhta tootega, siis säilivusaeg ei ole pikk, kuid võite olla kindlad, et te ei määri enda nahale  parabeene ega muid kahjulikke kemikaale. 

Koostis

Kohvikoorijas on jahvatatud kohv, pruun roosuhkur (rafineerimata), meresool, kookoseõli, viinamarjaseemneõli,  tujutõstev greibi eeterliki õli ja E-vitamiin. Kookose ja viinamarjaseemne õlid niisutavad nahka. Kofeiin aitab võidelda tselluliidi vastu. Meresool koorib ja desinfitseerib nahka. Pruun suhkur koorib nahka, eemaldades surnud naharakkud. Eeterlikud õlid loovad hea tuju ning niisutavad. E-vitamiin aitab hoida nahka nooruslikuna.

Tulemus

LÕHN ON VÕRRATU. Selle kehakoorija kohviselt tummine aroom äratab hetkega üles nii keha, kui vaimu. Värske greibi lõhn süstib endorfiini ning päev võibki alata. Samuti aitab organismist jääkaineid väljutada ning omab tselluliidivastast toimet. Peale kasutamist jäi nahk eriti pehme. Koorijad aitavad eemaldada surnud naharakke ning õlid niisutavad ja toidavad intensiivselt nahka. Esmakordselt ma ei pidanud oma kuiva nahka kreemitama peale pesu. 


Mõlema tootega jäin väga rahule. Soovitan soojalt. Vaadake ka Handmade vannipallide Instagrami ja Facebooki lehte. Sealt leiab tihti põnevaid loosimisi, soovitusi ja lihtsalt kauneid postitusi. 

Olge tublid,
Rita

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar