30.04.16

ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2016


Aeg lendab linnulennul. Ligi nädal tagasi saime toredate Eesti Ilublogijatega kokku Al Bastione hubases atmosfääris. Tublid neiud Anna-Maria, ElisabethHelerin ja Lauriina olid pannud kokku oma helged pead ning tegusad käed, mille tulemusena toimuski esimene Ilublogijate kokkutulek 2016. Suured kallid ja paid teile vahva ürituse ning tehtud töö eest. Loodetavasti ei jää meie kohtumine viimaseks.


Al Bastionei oli varajasel tunnil kogunenud ligi nelikümmend blogijat ja lisaks ka mõnede brändide esitlejad. Lähemalt oma toodetest rääkisid Teazy, MOSSA, Turbliss, Vestige Verdant, Sundari, NYX ja JOIK.


Minu jaoks on väga oluline toodete kvaliteet ning ise jälgin kullipilguga pakendil olevat koostist ning uurin tavaliselt ka koostisosade päritolu. Tavaliselt valides näo-ja kehahooldustooteid eelistan eestimaiseid brände.


Brändide esitlejate informatsioon oli minu jaoks väga kasulik. Ilmselt kõige põnevam uudis kõigi meigihuviliste jaoks on see, et *trummipõrin* NYX tuleb sügisest Eestisse. Minu sisemine Rita tantsib rõõmutantsu. Lisaks sain näiteks teada, et Turbliss kaevandab osa oma raviturbast Viljandi maakonnas asuvast rabast. MOSSA toodetes kasutatakse põhjamaist päritolu marjaekstrakte, mis on äärmiselt rikkad erinevate vitamiinide ning aktiivsete koostisosade poolest.


Esitluste vahepalana saime nautida hõrgutavaid Al Bastioni suupisteid alates kaneelikeerdudest ja rikkalikust juustude-sinkide-suitsuvorstide valikust kuni kiviahjus küpsetatud suussulavate pitsadeni välja.


Sain esmakordselt proovida ka John Lemoni vegan limonaade. Muidu ma eelistan juua gaasita vett sidruni viilu ja jääga, aga seda pirni limonaadi jooks teine kordki. Oma suure vaagnaga olid meid kostitanud ka Vahvlihaljad. Mmmm see lapsepõlve maitse. Tunne nagu oleks äsja valminud õhukesi ja krõbedaid vahvleid nosinud vanaemal külas.


Toetajaid oli üritusel väga palju ja goodiebagiga koju jalutades sain kenasti musklit kasvatada. Põnevusega tahaks juba teile kõikidest toodetest ka lähemalt jutustada, kuid viimastest jõupingutustest hoian end tagasi.


Tahan igat toodet vähemalt paar nädalat testida, et seejärel põhjalikumat ja täpsemat ülevaadet teha. Tahan olla veendunud, et soovitan oma lugejatele vaid parimat. Kuigi tooted on kingitusena saadud, siis võite olla kindlad, et see ei mõjuta mitte kuidagi minu objektiivset ja ausat arvamust.


Loodan väga, et kohtume selle armsa seltskonnaga taas ja mõnusa jutuvada saatel veedame veel ühe põneva päeva. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar