10.04.16

SÄRAVALT KEVADINE MEIGIÕPETUS AVONIGA


Tore uudis, osalen Avon’i mõnusalt kevadises meigivõistluses. Täna tahaksin jagada teiega ühte universaalset meigiõpetust, millega sobib minna tööle, peole, kohtingule, ülikooli või kuhu iganes teie hing veel ihkab minna. Haarake meigipintslid ja mõnusad Avoni tooted ning asuge katsetama! Kui õpetus meeldib, võid toetada mind like`iga. Minu leiad siit (lk 2): SIIT

Laitmatu baas

 • Ilma kauni põhjata on kõik muud jõupingutused asjatud. Alustuseks kannan näole Avon Nutra effects skin perfecting mati BB kreemi, mis ühteaegu niisutab näonahka ja loob ühtlase kauni põhja. Säästad aega ja oma kaunist nahka, sest see BB kreem sisaldab SPF 15, mis kaitseb su nahka eredate päikesekiirte eest.
 • Kevadväsimus, stress ja koormus jätab oma jälje silma alla tekkivate sinikate näol. Silmaaluste tooni aitab parandada Avon Magix multi-benefit illuminaator peitekreem. Kannan peitekreemi silma alla ja loon kolmenurkse kuju venitades hajutust veidi alla ja kõrvale. Selline pealekandmine tagab parema tulemuse.
 • Kiirusta puudriga! Ära lase ajal niisama tiksuda ja kinnita kõik eelnevalt peale kantud tooted Avon Luxe Silken pressed puudriga. Mida kauem põhja kinnitamisega venitad, seda suurema tõenäosusega koguneb BB kreem ja peitekreem kortsukestesse. Tulemusena näed vanem välja. Puudri kasutamine aitab vältida ka rasvast läiget T-tsoonil. 


 • Veidi jumet ja kontuurimist ei tee kunagi paha. Avon Luxe päikesepuudri abil saad toonitada oma põsesarnasid, optiliselt vähendada lauba suurust ja korrigeerida nina laiust/kuju. Ära kunagi unusta ka kaela. Kõik peab olema hästi hajutatud.
 • Veidi kevadist sära lisab Avon Luxe temptation põsepuna toonis „Show stopping pink“.  Toode on piisavalt õrna tooni, samas mõnusa tekstuuriga, mis loob ilusa jume, kuid ei muuda matroškaks.

Kaunis pilk

 • Põhi! Põhi! Ei väsi ma toonitamast. Silmameiki alustan Avon eye shadow primeriga, mis loob ühtlase baasi järgnevateks sammudeks. Ühtlustab silmalau tooni. Primeri kasutamine aitab vältida lauvärvi kogunemist kortsukestesse ja tagab pikema kestvuse.
 • Järgnevalt algab kõige põnevam osa — värvidega mängimine. Kasutasin läbi aegade lemmikut lauvärvi paletti Avon True colour matt eyeshadow quad toonis „Au Naturale“. Selles pisikeses, aga asjalikus paletis peidavad end neli hästi pigmenteeritud mati tooni, mis sobivad suurepäraselt pruunika suitsusilma tegemiseks.
 • Kõige heledama tooniga fikseerin primeri ja loon hea põhja teiste värvide sulandamiseks. Kannan seda intensiivsemalt silmasisenurka ja kulmuluu alla, et optiliselt tõsta kulmu ning lisada pilgule värskust.
 • Eelpool mainitud Avon Luxe päikesepuudrit kasutan liikuva lau kortsu toonitamiseks. See kindlustab värvide parema sulandumise ning aitab vältida järske ning lohakaid üleminekuid.
 • Lõpuks jõuan kõige tumedamate toonideni. Tumedamate toonidega tasub olla ettevaatlik. Vähem on parem. Alati saab juurde lisada, aga tumedat tooni vähendada on juba märksa keerulisem. Tumepruuni lisan silma välisnurka ja hajutan kuni kortsuni.
 • Kui sul pole silmalainerit, siis kasuta laineripintslit ja ripsmetušši ning voila saadki kauapüsiva laineri.  
 • Viimase lihvi lisavad volüümikad ripsmed. Big & Multiplied volume mascara on siinkohal heaks abimeheks.
Musisuu


 • Huulte jaoks valisin tagasihoidliku nude toonis huulepliiatsi Ultra Glimmerstick lip liner ja huulepulga toonis Au Naturale.
 • Pehmet tekstuuri lisan Avon Ultra Glazewear huuleläikega toonis Mulbery “.

Kena meik ongi valmis. Kui minu nippidest oli kasu, siis anna märku sellest vajutades „Meeldib“ nuppu. Nii toetad mind ka Avoni võistlusel.

Nautige kevadet ja jääge kauniks!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar