29.08.15

TEISTSUGUNE BIRGIT KOOLKõik, mis juhtub, juhtub põhjusega. Mida rohkem sattun erinevatesse projektidesse (ja ka moeshow`de backstage`i jne) seda paremini mõistan, kui toredad inimesed mind tegelikult ümbritsevad. Augustis esitles andekas moelooja ja blogija Birgit Kool oma uut kollektsiooni“Reptile”. Birgiti enda sõnul peegeldab rohekas, must, valge Reptile” kollektsioon tema rahulikumat poolt. Muidu on andekas neiu auhindu kokku kuhjanud eelkõige tänu oma eelnevatele väga edge`idele kollektsioonidele. Sellel korral tuli ta hoopis märksa kantavama loominguga vaatajate silme ette. Tubli töö!

Mul on hea meel, et sain abiks olla jumestajana. Enam-vähem kolmekesi jumestasime 20 modelli. Olen vahepeal juba täitsa hakkanud igatsema seda moeshow`de adrenaliini, kui sul on nii kiire, et sa ei jõua tundide kaupa juua, süüa ega istuda ning aina jumestad. Päev oli äärmisel palav ning meik aina tahtis minema voolata, kuid me hoidsime kätt pulsil.Näitan ka teile Jörgen Norkroosi klõpsutatud pilte. Kahjuks kõikidest modellidest, kellele meiki tegin pilte pole. Näitan neid tüdrukuid, kellele oli au meiki teha. 


Kogu seltskond oli kirev, aga väga tore. Modellide seas oli mitmeid „Eesti Tippmodelli“ saate osalejaid. Tippmodelli saate teise hooaja võitjale Sandrale meiki tehes, sain natuke ka tema modellitööst Türgis teada. Mulle meeldib, et moeshow`del juhtun kokku täiesti ootamatute inimestega, saan teada midagi uut ja paned enda jumestaja oskused proovile. Lisaks tüdrukutele tegin ka kaunile Birgitile kiire meigi moeshow eelse kaose keskel. Vaatamata tohutult palavale ilmale oli väga vahva. Aitäh Birgit, et mu kampa võtsid ja kohtume peagi Pariisis ;)


Fotod: Jörgen Norkroos Cine-photography
Looming: Design by Birgit Kool
Meik: Margarita Gavrilova


Reporter tegi kollektsioonist lugu, mida saate vaadata SIIT


Catwalk`i lugu saad lugeda SIIT


Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar