12.06.15

PROVOTSEERIV ERKI 2015


Noblessneri Valukojaga seondub mul mitmeid toredaid mälestusi. See oli armastus esimesest silmapilgust. Meri ja ilusad paadid, mõnus söögikoht ning omapärane valukoda. Mu süda hõiskas rõõmust, kui kuulsin, et 2015. aasta ERKI moeshow toimub samas kohas, kus eelmisel aastal oli Monton`i oma. Mis võiks olla parem, kui mu lemmik ERKI ja veel Noblessneris!?


Show oli super, nagu alati. Pöörane, omapärane, huvitav, provotseeriv. Selline ehtne ERKI peakski olema. Ainult, et mind kurvastas võitja. Arvan, et Taavi Turk oli selle võidu välja teeninud. Ta kollektsioonid on alati provotseerivalt julged. Kui te veel ei tea, kes on Taavi Turk, siis googeldage. Omalt poolt võin öelda, et tegu on väga andeka inimesega, keda ootab ees edukas tulevik. Ta on nagu Eesti oma Alexander McQueen.


Näitan teile ka oma ERKI 2015 outfit`i, meiki ja Noblessnerit. Filmisin vlogi ka. Ei tea küll millal jõuan seda monteerida. 


Varsti hakkan teid üle ujutama Hispaania, Austria, Slovakkia ja Tšehhi piltide ning storidega. Filmisin seal ka. Paraku on mu tahvel katki ja pooled pildid ning videod seega kadunud. Ikkagi, olge valmis! Varsti läheb blogis põnevaks. 


Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar