13.06.15

MINU SUVINE NÄOHOOLDUS


Huraa suvi on lõpuks käes. Mul on tohutult hea meel selle üle. Palavad ilmad omakorda tähendavad minimaalset meiki ning kergema koostisega näohooldusvahendeid. Tänases postituses jagan teiega oma lemmikuid Avon`i uuest sarjast Nutra Effects. Need tooted sobivad suurepäraselt suveks. Ei tea, kuidas ma ilma nendeta enne hakkama sain.


Põhiline toode ilma milleta ei möödu nüüdsest ükski mu päev on Avon Nutra Effects näopesuvaht normaalsele ja kombineeritud nahale. Tegelikult on minul pigem kuiv nahk, aga kuna see toode ei sisalda seepi ning sobib hästi tundlikule nahale, siis kiindusin sellese kiiresti. Toode on kerge vahuse koostisega, tänu millele on seda kerge kasutada. Eemaldab väga efektiivselt meigi ja mustuse. Jätab näole väga värske tunde. On meeldiva lõhnaga. Toote suuruseks on 150ml, millest tegelikult jätkub päris kauaks. Kasutan seda näopesuvahtu kaks korda päevas. Hommikul ja õhtul. Alates selle näopesuvahu kasutamisest pole mu näole tekkinud ühtegi punni ning nahka enam ei kisu nagu varem peale näopesu. Soovitan südamest.


Meikimine ja suvi ei käi koos. Selle asemel, et ummistada poore puudritega, eelistan nüüd Avon Nutra Effects matistavat näovett. See toode on samuti meeldivalt värske lõhnaga. Õlivaba näovesi ei sisalda seepi, ei tekkita allergiat ning sobib tundlikule nahale. Selles on puhastava toimega Active Seed marjade ja rasu imava puudri koostisega kompleks. Toode on samuti parabeenide ja värvainete vaba. Päeva jooksul märkan, et näonahk ei tundu tänu sellele tootele rasvane. Kindlasti tasub seda suvel proovida.


Näohoolduse viimase etapina tuleb loomulikult kreemitamine. Mul on käepärast nüüd kaks Avon Nutra Effects sarja kreemi. Üks on kirgastav päevakreem SPF20-ga ja teine niisutav päevakreem SPF 15. Kindlasti tahan teile südamele panna, et kasutaksite päevakreeme SPF-iga. Näonahk on väga õrn ning seda tuleb kaitsta päikese eest. Väga hea, et Avon mõtles juba sellele ning lisas SPF-id oma päevakreemidesse.

Kevadel kasutasin rohkem kirgastavat (kollakas pakendis) päevakreemi. Mu näonahk nägi välja väsinud peale pikka sügist, talve ja üpris külma kevadet. Nüüd läksin üle niisutavale kreemile (sinises pakendis), sest peale Barcelonat tunnen, et mu nahk vajab niisutust. Usun, et kuu lõpuks hakkan taas kasutama pigem kirgastavat kreemi, sest selles on suurem SPF. Mõlemaid kreeme võin soovitada. Niisutav on mõnusa värske lõhnaga ja kirgastav peaaegu lõhnatu. Kreemid on kerge koostisega ega jää kleepuvad, mis on minu jaoks oluline. Niisutav kreem teeb oma tööd mõnevõrra paremini, kui kirgastav. Kokkuvõttes on siiski mõlemad head.

Kogu Avon`i Nutra Effects sari on minu meelest super leid, sest eelnevalt kasutasin Garnier`i ning mul oli pidevalt probleeme näonahaga. Avon`i sari sobib mulle märksa paremini. Loodan, et ka teie leiate endale uued lemmikud.

Olge tublid!

1 kommentaar:

  1. Ma olen enda jaoks küll just õiged tooted leidnud, aga kuidagi ei saa kommenteerimata jätta: igavesti mõnusad pildid! :)

    VastaKustuta